Rüyada Sur Görmek

Rüyada görülen sur, Allah (c.c.) yolunda cihat eden mücahitlere veya şehrin reisine ve muhafızına işârettir.

Bazen de rüyada görülen sur, o şehrin çok ibaret eden veya âlim birisine, hakla batıl arasını ayıran dîne, bazı kere de sevince işârettir.

Bir kimsenin rüyada surlardan birinde olduğunu görmesi, o kimsenin düşmanından ve korktuğundan emin olmasına işârettir.

Bir kimsenin rüyada bir şehrin burçlarının yıkıldığını görmesi, o şehrin vali ve muhafızının ölebileceğine veya görevinden alınmasına işâret eder.

Bir kimsenin rüyada bir şehrin burç ve surunda bir gedik meydana geldiğini hattâ o gedikten şehrin içerisine bir arslan veya sel yahut hırsızların girdiğini görmesi, o şehirde İslâm’ın zayıflamasına, ilmin revaçsızlığına işârettir.

Rüyada görülen meçhul burç ve sur, İslâm, ilim, Kur’ân, mal, emniyet, takva ve duâya ve düşmanlardan korıınulacak her şeye, hanıma, zırh, seyyit ve babaya işârettir.

Bir kimsenin rüyada şehrin burç ve surlarının hayvan gibi yürüdüğünü görmesi, sultanın bir işinden dolayı o burç ve sur’un yürüdüğü tarafa doğru yolculuk yapmasına işâret eder.

Bir şehrin surları, mütevelli ve hakime işâret ettiği zaman, duvarının yüksek yerleri hakim ve mütevellinin hizmetçilerine işârettir.

Rüyada surların yüksek yerlerini görmek, düşmanın haline öğrenmeye işarettir.

Rüyada görülen şehrin suru, mala işâret ederse, onun burçları o malın bekçisine işâret eder

Rüyada görülen şehrin suru, büyük bir idareciye işâıet ederse, o surun burçları, idarecinin hazırlığı, silâh ve gelirine işâret eder.

Rüyada görülen sur Allah (C.C.) yolunda cihat eden mücahitlere veya o şehrin abid veya alim olan birisine, bazı kere de sevince yorumlanır.

Bir kimse rüyada surlardan birinde olduğunu görse, o kimsenin düşmanından emin olmasına veya korktuğu, kaçtığı şeylerden emniyette bulunmasına yorumlanır.

Bir cevap yazın