Hakkımızda

Yapılan sayısız araştırma ve çalışmaya rağmen günümüzde rüyalar hala gizemini korumaktadır. Bazı araştırmacılar rüyaları içimizde saklı tuttuğumuz arzu ve duyguların dışavurumu olarak yorumlarken bazıları içinse rüyalar, beynin kişiyi uykuda tutabilmek için yarattığı imgelemler olduğunu savunuyor.

Bilim insanları ve araştırmacılar rüyaların nedenini araştıradursun, rüya sahipleri için neden rüya gördüklerinden ziyade rüyalarında gördükleri şeyler ve bu imgelerin anlamları daha büyük önem taşır. Rüyalar, tabir eden kişilere göre farklı anlamlar taşıyabilmekte veya ortak bir paydada buluşabilmektedir. İslami rüya tabircileri, psikologlar hatta filozoflar bile rüyaların anlamlarını, rüyalarda görülen imgelerin neyi sembolize ettiğini keşfedebilmek için yıllarını bu işe adamışlardır.

Ruyalar.net farklı bakış açısına sahip yorumcuların rüyalara dair yorumlarını, bu kişiler tarafından yazılmış onlarca rüya tabiri ansiklopedisinin bir derlemesi olarak ortaya çıkmıştır. 2014’te yayın hayatına başlayan Ruyalar.net, her ay milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapmaktadır. Kullanıcılarımızın merak ettiği rüyaların aslında ne anlama geldiğini,  yaptığımız titiz araştırmalar ve kaynak taramalarından sonra rüya sahipleri ile buluşturuyoruz.

Farklı yorumcular tarafından farklı şekilde yorumlanan rüyalar bir çeşit paradoks yaratıyor gibi görünse de aslında rüyalarla ilgili gizem de tam olarak burada yatmaktadır. Rüya sahibi, rüyasının anlamını öğrendikten sonra, rüyasında gördüğü olayların yaşanacağına inandığı ve bu yönde çaba sarf ettiği için mi rüyasında gördükleri gerçekleşiyor, yoksa bu olaylar rüyasında ona müjdelendiği veya uyarıldığı için mi yaşanıyor? İşte bu gizem, hem rüya sahiplerini hem de bakış açıları farklı olmasına rağmen tüm rüya yorumcularını etkiliyor. Din adamları da bilim insanları da yüzyıllardır rüyaların ne anlama geldiğini yorumlamak için ömürlerini tüketiyorlar. Buna rağmen, kesin ve mutlak bir cevaba ulaşabilmiş değiller. Ancak kesin olan tek bir olgu var ki, o da rüyaların ne olduğu kestirilememiş olsa bile bize bir şeyler anlatmak istediğidir. Ruyalar.net olarak, bu mistisizimi aydınlatmak üzere çaba sarf eden farklı yorumcuların çeşitli görüşlerini bir araya getirerek siz takipçilerimize sunuyoruz.

Ruyalar.net ile rüyalarınıza, akıllı aramalar yaparak veya alfabetik olarak oluşturulan kategorilerimizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Binlerce rüya arasından rüyalarınıza kolayca ulaşabilir ve rüyalarınızı anlamlandırabilirsiniz.

Eğer siz de Ruyalar.net’in devamlı müdavimlerinden biriyseniz, mobil cihazlarınızdan ruyalar.net’i ana ekranınıza ekleyebilir ve oldukça pratik bir şekilde, istediğiniz yerden ve istediğiniz zaman rüyalarınıza ulaşabilirsiniz.

Ruyalar.net’te tabirlerini incelediğiniz rüyalarınızın detaylarını bizlerle tabir sayfalarında bulunan yorum alanında paylaşabilirsiniz. Eğer rüyanızı tam olarak karşılayan bir tabir sitemizde mevcut değilse yorumlarınız sayesinde sitemizde eksikliği bulunan bu tabirleri sitemize ekleyebiliriz. Böylece rüyalarınızın daha detaylı tabirlerlerine ulaşma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bizlerle iletişim sayfamızı kullanarak her zaman iletişime geçebilirsiniz. Gizlilik sözleşmemizi ve kullanım koşullarımızı ilgili linklerden inceleyebilirsiniz.

Adres: Ortabayır Mah. Dereboyu Cad. No:6 Kat:2 D:15 Levent Life Residence 1, 34413 Kağıthane/İstanbul

Tel: +90 (212) 270 22 66

Bir yanıt yazın