Rüyada Zeytin Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Zeytin Görmek

rüyada zeytin görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada zeytin görmek, duruma göre değişik şekilde yorumlanır. Zeytin görmek, bazen bereket, rızk olarak, bazen şifaya, iyiliğe işaret olarak, bazen de keder ve üzüntüye işaret olarak tabir edilir.Rüyasında zeytin yediğini görmek, helal mala kavuşmak, rızkının artacağına veya önemli bir şeye yemin edeceğine işaretle tabir olunur.

Rüyada zeytin görmek, zenginleşmeye işarettir. Zeytin tanesi yediğinizi görmek, arzu ve dileklerinizin er geç ger­çekleşeceğine yorumlanır.

Sarı zeytin görmek, hastalığa işarettir.eytin, kolay elde edilen rızka sevinçle beraber bol geçime yorumlanır.Sarı zeytin, dinde üzüntü ve kederdir.

Rüyada sarı ve taneli zeytin görmek, dinde keder ve üzüntüye işaret  eder veya hastalık ve rahatsızlık ile tabir olunur.

Rüyada yeşil zeytin görmek, sıkıntı ve üzüntü ile (yani biraz zahmetle) ele geçecek mal ve paraya işaretle tabir olunur.

Rüyada görülen zeytin, mal ve eşyadır. Zeytin ağacı aile ve çocukları için mübarek bir adamdır.

Zeytin yaprağı, emniyet edilir sağlam bir şeye tutunmaya veya salih kimselere ya da insanların hayırlılarına yorumlanır.

Rüyasında zeytin sıktığını görmek, zenginliğe ve para ka­zanmaya veya hapislikten kurtulacağına (hapisten çıkacağı­na) veya darlık ve sıkıntıdan kurtulacağına işaret eder.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

Z

Z harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste