Rüyada Yardım İstemek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Yardım İstemek

Rüyada yardım isteme durumunu yaratan nedenler gerçek hayattaki gibidir. Bir kimsenin yardıma muhtaç olması içerisinde bulunduğu sıkıntılı bir durumla ifade bulur ancak rüyada yardım istemek rüyayı gören kişinin ne kadar zor bir duruma düşerse düşsün her zaman ona uzatılacak bir yardım elinin varlığına da işaret eder. Bu durum da kişinin manevi ve sosyal ilişkilerinin güçlü olduğuna ve çoğunlukla sevilen bir kişi olduğuna dalalet eder.

Çıkılan yolculuklarda düşülen müşkül durumların üstesinden gelmek her zaman insanın kendi başına yaratabileceği bir durum olmayabilir. Bu noktada kişiye yardım vesilesine sahip kimselerin varlığı da çok önemlidir. Özellikle iş hayatında düşünüldüğünde bir kimsenin rüyasında yardım istemesi rüyayı takip eden günler içerisinde iş eşrafından destek göreceğinin bir göstergesi olabilir.

Rüyada Bir Yabancıdan Yardım Görmek

Bir yabancı ya da tanıdık olsun rüyanızda eğer bir yardım eli size uzatılmışsa gerçek hayattaki sıkıntılarınızda kurtuluşunuz da aynı şekilde olacaktır. Yapılan tabirlerin bir kısmı da bu durumu ekonomik bir rahatlama olarak ele almaktadır. Bir kadından ya da erkekten alınması fark etmeksizin tarafınıza yapılan yardımlar aslında manevi yönden sahip olunan gücün geri dönüşü olarak kabul edilir.

Hiçbir kimsenin hayatının sıkıntısız olmadığı gerçeğinin ışığında düşünüldüğünde en sevilen ve en hayırlı kullar için de sıkıntıların yaşanabileceği ancak bu noktada sıkıntıların aşılma biçiminin insanlar arasındaki farkın da göstergesi olduğu kabul edilir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

  1. Osman

    Selamin aleykum herkese
    Ruyamda kendi evimdeyim bi anda kalabalik bi ortamda oluyorum otel gibi odalari ufak bi. Arkadasla sakalasiyoz kawga durumuna geliyor saka kawga olmadan odama gidiyorum orda 4 arkadas biri yakin arkadasim diger 3 kisiyi goremiyorum arkadastan sigara ictiyorum o bana uyusturucu veriyor bende onu simdi kullanmicami soyluyorum sonra odamda 2 valiz beliriyo o esnada uyanmayi calisiyorum uyanamiyorum sesim cikmiyo agzimla nick nick yapiyorum sesleniyorum sesim cikmiyo sonra kardesime sesleniyorum gene duyan olmuyo annem beliriyo odamda valizdendir diye sesi cikiyo her hareketi deniyorum uyanik oldumu saniyorum sonra kalkmayi calisiyorum ellerim oynuyo sadece nasil olduysa kalktim uykudan bas donmesi ve hic bisey hissetmedim taki bi sigara icene kadar yorumlarsaniz sevinirim.
    Face .]Osman-bozkir@hotmail.com. face isim. Osi Ose

  2. Dilan yorgun

    Ruyamda zor durumdayımve aklıma sevdigim cocuk geliyor ona msj atıyorum ama o bana yardım etmek istemiyor bana onun yardım etmesi gerekmedigini benim bu kadar isi halledebilecegimi soyluyor

Y

Y harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste