Rüyada Aldattığını Görmek

Rüyada aldattığını görmek pek iyi yorumlanmaz. Bu rüyayı gören kimse ticaretle uğraşıyorsa zarar eder, memursa maaşının bir kısmı kesintiye uğrayabilir. Eğer rüya sahibinin bir hastalığı varsa bu hastalığın ilerleyeceğine de delalettir. Rüyasında birini aldattığını gören kimsenin hak ve doğru yoldan uzaklaştığına, maddi manevi kayıplara uğrayacağına işaret eder. Rüya sahibi kişi bir iş sahibiyse ve işinde yenilikler yapmak istiyorsa atacağı adımlarını dikkatli seçmelidir. Zira bu rüya kişinin girdiği yeni yolların hayırlı olmadığını, tanıştığı ya da ortaklık ettiği kişilerin hilekâr ve güvenilmez kişiler olduğunu, onlara uyarsa hata edeceğini ve zarar göreceğini ifade eder.

Rüyada Sevgiliyi Aldatmak

Rüyasında sevgilisini aldatan kişinin gerçek hayatta da sevgilisi varsa rüya sahibinin mutsuz olacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu kötü giden şartlardan ve mutsuzluğundan çok etkileneceği ve uzun süre etkisinden çıkamayacağı anlamlarını taşır. Eğer rüyayı gören kişi bir kadınsa, sevdiği kişiyi elinden almaya çalışan başka bir kadın rakibi vardır şeklinde yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin geçmişte var olan sıkıntılarının peşini bırakmadığına ve yakın zamanda açığa çıkacağına, bu sıkıntılardan dolayı yapmak istediği her işte önüne bir engel çıkacağına ve bu sebeplerden ötürü hayata karşı cesaretini kaybedeceğine işarettir. 

Rüyada Eşini Aldatmak

Rüya sahibinin eşinden gizli birtakım işlere girişeceği, çok hevesli ve hırslı olduğu bu işte kötü niyetli kişilerle karşılaşacağı ve bu kişilerce aldatılacağı, işlerinin kötü gideceği ve maddi sorunlar yaşayacağı anlamlarını taşır. Eğer rüya sahibi rüyasında eşi tarafından yakalanıyorsa giriştiği işin açığa çıkacağına ve eşiyle arasının açılacağına da işaret eder. Bu rüyayı gören erkek ise herhangi bir işe kalkışırken eşine danışmalı ve kendisinden onay almalıdır. 

Rüyada Eşini Hayat Kadınıyla Aldatmak

Rüya sahibinin haksız kazanç sağlayacağına, hak yolundan uzaklaşacağına ve bu nedenle kötülüklerden ve musibetlerden kendisini koruyamayacağına işarettir. Rüya sahibi gerçek hayatta böyle bir kazanç elde ederse, bu kazancı derhal iade etmesi kendi için hayırlı olacaktır.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın