Rüyada Yemek Yedirmek

Rüyada bir kimseye yemek yedirmek gönül yönünden zengin kişilerin görebileceği bir rüya olmakla beraber bu rüya için bu doğrultuda yapılan yorumlar söz konusu rüya sahibinin hayır duaları alan, sevilen biri olduğuna yöneliktir. Ayrıca rüyada yemek yedirmek yakın zamanda kişinin karşısına çıkacak bir hayır fırsatı olarak da görülür ve bu bağlamda rüyayı gören kişi bu hayır fırsatını iyi değerlendirmelidir.

Rüyada Muhtaç Birine Yemek Yedirmek

Aynı şekilde kazancını hayır yolunda harcayan ve zekatını aksatmayan kimselerin rüyalarında muhtaç kimselere yardım ettiklerini görmeleri oldukça doğaldır. Rızkını haktan aldığına inanan bir kimsenin kazancını da hayır yolunda değerlendirmesi elbette bereketle sonuçlanacak ve rüya sahibinin huzurlu bir hayata yelken açmasını sağlayacaktır.

Rüyada Yemek Yemek

Rüyada yemek yediğini gören bir kimsenin sıkıntılarından kurtulacağı şeklinde yapılan tabirlerde bu kurtuluşun yakın bir çevreden alınacak bir destekle mümkün olacağı öngörülür. Borçların ödenmesi ve karşılığında gösterilecek minnetin önemi de bu noktada oldukça önemlidir. Kendisinin elinden tutan kişiye gösterilecek bu minnetin Allah katında değerinin kat be kat artacağı da aşikardır.

Rüyada Çocuğa Yemek Yedirmek

İster rüya sahibinin kendi çocuğu olsun ya da olmasın bu rüya görüldükten sonra komşu veya akraba içerisinden bir kimsenin yardıma muhtaç olduğu yönünde tabir edilen rüyada bir çocuğa yemek yedirmek rüya sahibi için de bir hayır fırsatıdır. Manevi yönden zengin kimselerin ya da sıkıntılarından kurtulmak isteyen kişilerin bu rüyayı bir işaret olarak değerlendirip fırsata çevirmeleri gerekir.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (3)

Seda Çukur

Rüyamda parti gibi biryerdeydim, bir süre arkadaşlarımla olduktan sonra şişman bir kız çocuğu gördüm. Ağlıyordu, ben gidip sarılınca sustu. Sonrasında onun benimle kalması, evlat edinmemle ilgili şeyler ortaya çıktı. Evlat edindim mi tam hatırlamıyorum fakat sanırım edindim. Bir ara zayıf çok güzel bir kız çocuğuda gördüm. Sonra yolda yürümeye başladık şişman ve ailesi zengin kız çocuğuyla. Çünkü bir ara evlerinin önünde bulunduğumda çocuklara özel uçak ve helikopter gördüğümü hatırlıyorum. Yürürken ona yemekler yediyordum. Kurabiye, pasta fln. Konuşuyordukta sanırım.

ummuhan gazel

Rüyamda yaşlı bir kadına yemek yediriyordum, kadın hasta ve bitkin gibiydi yemek yerken ön dişi sallanıyordu. Daha sonra ordan çıktım kadın beni bekliyor diye içim hiç rahat değildi ama gidemedim.

Kübra

Rüyamda benimle konuşmayan öğretmenime kendi ellerimle yemek yediriyordum. Bu sırada Recep Tayyip Erdoğan da geldi yemek yedi ve gitti. Ne demek oluyor bunlar? Hocam brnimle konuşacak mı?