Rüyada Yeni Ev Almak

Rüyada ev aldığını gören kişilerin rüya tabirlerinde güçlü kişiler oldukları ve etraflarında saygı uyandırdıkları rivayet edilir. İş ve aile çevresindeki bu saygınlık aynı zamanda kimi rüya tabirlerinde yeni bir ortama alışmak olarak da karşılık bulur. Söz konusu rüyayı gören kimselerin kazançlarını iyi yönde harcayacakları günlerin gelip çattığı da rüyada yeni ev almak ile ilişkilendirilen yorumlardan biridir.

Rüyada Ev Aldığını Görmek

Rüyada ev aldığını gören kişi eğer ticaretle uğraşıyorsa bu yönde atacağı bir adım sonrası başarılı olacağı tabir edilir. Başarının sonucu ise büyük kazançlar olarak ifade bulur. Eğer bir öğrenci rüyasında ev aldığını görürse eğitim aldığı kurumdan büyük başarılarla mezun olacağını düşünmelidir.

Rüyada Eski Ev Almak

Rüyada satın alınan ev eğer eskiyse bu durumda yakın bir gelecekte kişinin maddi yönden zorluk çekeceği rivayet edilir. Savurganlık ve israf konusunda ileriye giden kimselerin bu maddi zorluk dönemini kolay kolay atlatamayacakları da yapılan rüya tabirinde ek bilgi olarak göze çarpar.

Rüyada Ev Bakmak

Rüyasında satın alma amacıyla ev bakan bir kimsenin çoğunlukla çevresindeki ilişkileri düzenlemesi yönünde tabirler ön plana çıkar. Eğer rüya sahibi çok sıkıntılıysa bu durumda yapılan rüya tabiri dertleşmek için bir kapının çalınmasıyla ilgilidir. Destek görülüp görülmeyeceği belirsizken kişinin gerçek hayattaki sosyal konumuna göre derdini paylaşarak aşması doğru orantılıdır denilebilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın