Rüyada Kadın Öpmek

Rüyada kadın öpmek hayırlara vesile olduğu düşünülen, olumlu anlamlar içeren bir rüya olarak kabul edilir ve farklı anlamları mevcuttur.  Kişi eğer bekar ise evleneceğine ve aşık olacağına yorumlanır.  Ama eğer kişi evli biriyse o zaman eşinin onu kıskanacağına işaret eder. Ayrıca bu rüyayı gören kişi çevresinde saygı ve itibar görür, her konuda ailesinin desteğini alır. Rüyada kişi annesini öper ise ondan helallik alır, kız kardeşini öper ise düğün, dernek kurar, kendi kızını öper ise hayırlı işler yapar ve bahtı açılır.  Yaşlı bir kadını rüyasında öptüğünü gören kişi ise hayatını değiştirir ve çevresinde büyüklerinden nasihat alarak yoluna devam eder.

Rüyada Ölmüş Kadını Öpmek

Eğer kişi rüyasında ölmüş bir kadını öptüğünü görür ise bunun anlamı şudur:  Günah olarak kabul edilen, hayra yorulmayan işler yapar ve çevresinde buna bağlı olarak ayıplanır. Kıskanç ve şüpheci insanlarla karşılaşıp kimi zor durumlar yaşayabilir. Yani özetle hayra yorumlanmayan bir rüyadır.

Rüyada Kadını Dudağından Öpmek

Rüyada kadını dudağından öpmek, farklı anlamlar içeren bir rüyadır. Rüyada tanıdık ve yabancı bir kadını dudağından öpmek olarak iki farklı biçimde yorumlanır. Eğer rüyayı gören kişi rüyasında tanıdığı bir kadını dudağından öper ise o zaman helal rızkı ve yaptığı işlerin doğru olduğu anlamına gelir ama kişi yabancı bir kadını öperse kişiyi zora sokacak bir takım durum ve kişiler ile karşılaşacağına yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın