Rüyada Kabe’ye Gitmek

Rüyada Kabe’ye gitmek son derece hayra yorulan bir rüyadır. Bu rüyayı gören mevcut durumda borçları ve sıkıntıları olmasına rağmen, bu rüyayı gördükten sonra içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtulur, var ise borçlarını ödemeye başlar, kötü günlerini geride bırakır ve Allah karşısında tövbe istiğfar ederek, günahlarından arınır, mutluluğa ve huzura kavuşur. Yani özetle oldukça olumlu anlamlar içeren bir rüyadır. Tüm bunların yanında rüyada Kabe’ye gittiğini gören kimse çok büyük başarılara imza atar, aile içinde çok büyük mutluluk ve huzur yaşar.

Rüyada Kabe’ye Gitmek İçin Hazırlanmak

Kişinin rüyasında Kabe’ye gitmek için hazırlandığını görmesi şu şekilde yorumlanır: Kişinin uğradığı haksızlığı düzeltmek için uğraşacağına, hayatında tüm olumsuzlukların giderileceğine, hastalık çekiyor ise hastalıktan kurtulacağına, elinden alınan mevkiler geri kazanacağına, sorunlarından kurtulacağına, tüm dertlerinin biteceğine, hasret çekiyorsa hasretinin biteceğine ve sevdiği insana kavuşacağına, açların doyacağına işaret eder.

Rüyada Kabe’ye Gitmek İçin  Yola Çıkmak

Eğer kişi rüyasında Kabe’ye gitmek için yola çıkar ise o zaman kişi bütün dert ve sıkıntılarından kurtulur, tüm sorunlarının üstesinden gelir, işlediği günahları tekrar işlememek kaydı ile günahları affedilir, çok mutlu olup, yeniden üzüntüler yaşamaz.

Rüyada Kabe’ye Gitmek İçin  Dua Etmek

Kişi eğer rüyasında Kabe’ye gitmek için dua ettiğini görür ise o zaman duaları Allah katında kabul olur, Allah’ın lütfüne nail olur. Çok büyük bir huzura kavuşur.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (1)

A. Shain

Gecen yıl ailem ile umre ziyaretini yaptım. Maddi ve manevî olarak çok sıkıntılar içinde idim. Hocamız bize burası allahın evi buradaki dualariniz kabul olur Rabbim benimde duamı kabul eder kulunu geri çevirmez dedim. Çok sıkıntı çektiğimiz için umre ziyaretim boyunca bizi selamete çıkarmasını tüm dertlerden borclardan kurtulmamizi istedim velhasıl. Gecen gece rüyamda tekrar umreye gitmisim kabede kendimi gördüm. Rabbimi selamladigimiz yerde durup allahım beni niye buraya cagirdin tekrar niye getirdin. Benim isteğim olmadı ki getirdin diyorum. O gündür bu gündür bu rüyanın etkisi altındayım. Cevap geldimi gelmedimi hatırlamıyorum. Sadece rabbime soru sordum kabe yalniz çok rahat sakin tamamen kabeyi görebiliyordum. İnsan yoğunluğu yok idi.

POPÜLER RÜYA TABİRLERİ


Fatal error: Call to undefined function wpp_get_mostpopular() in /home/ruyalar/public_html/wp-content/themes/hesaplama/partials/popular-calculates.php on line 14