Rüyada Sofrada Yemek Yemek

Rüyada bir yemekten yemek bereketi simgeleyebileceği gibi aynı zamanda bu bereket ilişkilerin gelişmesi ve çoğalması yönünde de gerçekleşebilir. Rüyada sofrada yemek yemekise daha çok bir cemiyetin habercisidir. Bu noktada rüya sahibinin gelecek üç hafta içerisinde ailesiyle ya da sevdiği dostlarıyla birlikte yapacağı bir kutlamayı da simgeler.

Anlaşmazlıkların ve dargınlıkların ortadan kalktığı bir zaman dilimini ifade eden bayramların yaklaşmasını, sevindirici bir şekilde sonuçlanacak haberleri beklemek bu anlamda yerini bulacak ve rüya sahibinin yüzünü güldürecektir.

Rüyada Akrabalarla Yemek Yemek

Özellikle rüyayı gören kişinin bir sorunu mevcutsa bu sorundan kurtulmanın son çaresi olarak bir akrabadan yardım almaya gönderme niteliği taşıyan rüyada sofrada yemek yemek, üstelik bunu da akrabalarla birlikte yapmak kişinin kazançlarına sürekli yenilerini ekleyeceğinin de bir işaretidir.

Bu tip rüyalar aynı zamanda rüyayı gören kişinin karakterine dair de birtakım izler taşıması açısından önemlidir. Hayırlara ve malını paylaşmaya ibadet gözüyle bakan kimselerin görebileceği türden olan bu rüyalara yorumcular bereketin günden güne artacağı tabirini buyururlar.

Rüyada Birinin Yemek Yedirmesi

Bu rüyada kısmete dalalet eder ki, eğer rüya sahibi bekar ve uzun zamandır karşısına çıkacak hayırlı bir kısmeti bekliyorsa bu durumda elbette Allah’ın takdiriyle karşısına ömür boyu mutlu olacağı bir kısmet çıkacaktır. Bu kısmet erkek ya da kadın olması fark etmez malını ve zamanını Allah yolunda harcayanların mükafatı olacaktır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın