Rüyada İnci Kolye Görmek

Rüyada inci kolye görmek, olumlu ve olumsuz anlamlar içeren duruma göre değişiklikler gösteren bir durumdur. En genel anlamda kişi rüyasında inci kolye görürse bu bir süre gözyaşı dökeceğine işaret eder. Uzunca bir süre kendisini üzecek olaylar yaşar ve buna bağlı olarak da çok fazlaca ağlar. Ama bekar olan bir genç kız rüyasında ince kolye görür ise kısmeti açılır ve evlenir. Genç ve bekar kadınlar böyle bir rüya görür ise birkaç aşk arasında kalır ve hangi aşkı, hangi adamı seçeceği konusunda kararsız kalır. Tüm bunların yanında rüyayı gören evli bir kadın ise hamile kalır, eşi ona çok özel armağanlar alır ve/veya ailesinden yüklü miktarda büyük bir gayrimenkul kalır.

Rüyada İnci Kolye Takmak

Eğer kişi rüyasında inci kolye taktığını görür ise o zaman bunun anlamı şu şekildedir: Bekar erkek ya da bayanlar için zengin bir kişiyle evleneceğine işaret eder. Rüyayı gören kişi evli ve yaşlı ise torun sahibi olur. Bunun yanında bu rüyayı gören kişinin bir biçimiyle zengin olma durumu vardır. Belki ikramiye çıkar, belki miras kalır ama zengin olur.

Rüyada İnci Kolyenin Dağıldığını Görmek

Rüyada inci kolyenin dağıldığını görmek olumsuz anlamlar içeren bir rüyadır ve hayra yorumlanmaz. Evli ise boşanır, Nişanlı ise nişanlısından ayrılır. Aşık olduğu adamla yollarını ayırır. Duygusal anlamda kendisini son derece mutsuz hisseder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın