Rüyada Siyah Örümcek Görmek

Örümcek bir fobiyi ve korkuyu temsil etse de rüyada örümcek görmenin tabiri genellikle hayır üzerinedir. Bereketin artışına ve manevi yönden gönül zenginliğine erişmenin belirtisi olan rüyada siyah örümcek görmek rüyayı gören kişinin dertli olması durumunda söz konusu dertlerden kurtuluşu da simgeler.

Eğer rüyada örümcek, ağıyla birlikte görülürse bu durumda da yine iş hayatında rüya sahibinin çok başarılı olacağı ve attığı her adımdan kazançla dönmesi söz konusudur. Elbette bu noktada örümcek ağı çok çabalamayı, emeği ve yorgun bir bünyeyi de temsil eder ve gerçek hayatta doğaldır ki hiçbir rızık el emeği değmeden gerçekleşmez. Örümcek aynı zamanda sabrı da simgelediği için görülen örümcek ağı başarılıp bitirilmiş işlerin bir sembolü olma niteliği de taşır.

Rüyada Örümcek Öldürmek

Örümceği rüyada görmek ne kadar olumlu bir durumu ifade ediyorsa, söz konusu canlıyı rüyada öldürmek de olumlu durumların elden kaçacağına yorulur. Bu noktada rivayet edilen tabirlerin özellikle maddi konularda rüya sahibinin karşısına çıkacak fırsatların iyi değerlendirilememesi ve bu doğrultuda iki günü birbirine eş sayılan insanlardan olması söz konusudur.

Elbette yalnızca maddi yönden değil maddi başarısızlıkların manevi boşluklara düşmenin de ilk adımı sayıldığı bir hayatta kişinin üzüntülerinin derin olacağı da öngörülür. Bu noktada ağız tadını yeniden yakalamak adına rüya sahibinin kazancının içerisinden hayra da pay ayırması ve iman tazeleyici etkinliklerde bulunması makul sayılır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın