Rüyada Sevgilini Görmek

Hayatında sevgilisi olan biri içinrüyada sevgilini görmek ferah bir rüyada izdivaca doğru ilerlemeye delalettir. Aynı zamanda rüya sahibinin sevgilisi tarafından bir sürprizle karşılaşacağını işaret eder. Şayet rüya kasvetliyse ve bunaltıcıysa, ilişkinin çalkalanacağı hatta belki de sonlanacağı tabir edilir.

Rüyada Sevgiliyle Gezmek

Hayırla tabir edilen rüyada sevgili ile gezmek, rüya sahibinin dileklerinin doğru zamanda gerçekleşerek daha güzel gelişmelere vesile olacağını müjdeler. Bazı tabirciler için bu rüya, bekar rüya sahipleri açısından evliliğe delalettir.

Rüyada Sevgiliye Sarılmak

Normalde sevgilisi olmayan bir kimsenin bu rüyayı görmesi aradığı aşka kavuşacağı günlerin yaklaştığına delalettir. Onlar için bir ömür boyu beraberliğe delalet olur. Ancak gerçek hayatındaki sevgilisine rüyasında sarıldığını gören kimsenin ilişkisinde mahcup olacağı ufak bir olayın güzel bir şekilde tatlıya bağlanacağını ve huzurlu ir döneme girileceğini işaret eder.

Rüyada Sevdiğini Öpmek

Hayırla tabir edilen bir rüyadır. Rüya sahibinin sevdiğini öpmesi, ondan göreceği bir desteğe delalettir. Özellikle eğitim ya da mesleki anlamda tabir dilen bu destek rüya sahibinin bu alanda daha iyi noktalara gelmesine yardımcı olacaktır.

Rüyada Aşık Olmak

Rüya sahibinin bekar olması bu rüyanın gerçek anlamıyla tabir edilmesine sebep olur. Hayırlı, güzel ahlaklı bir kimse ile izdivaç rivayet edilir. Şayet rüya sahibi bekar değilse, rüya sahibinin hayatında günaha yönelebileceği, yanlış yapabileceği işaret edilir. Genel anlamda bu rüya, rüya sahibinin kendini aciz hissedeceği zamanlara alamet olur.

 

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!