Rüyada Sohbet Etmek

Farklı tabirlere sahip rüyalardan olan rüyada sohbet etmek sohbet hoş ise güzel haberlerin geleceğine, huzurlu günlerin yaşanacağına delalettir. Hoşnut olmayan bir muhabbet, talihsizliğe delalet olarak kabul edilir.

Rüyada Dini Sohbet Etmek

Güzel rüyalardandır. Rüyada dini sohbet etmek rüya sahibinin eğitmen ya da makam sahibi biri olacağına delalettir. Dinine uygun bir hayat yaşayan rüya sahibinin toplumda itibar edilen bir kişi olacağı, yardımsever biri olduğu rivayet edilir. Vefalı kimselerle bir ömür süren gönül bağına işaret eder.

Rüyada Dini Sohbet Dinlemek

Problemler karşısında çaresiz kaldığını düşünen rüya sahibinin fikir danışarak çaresizlikten kurtulacağı işaret edilir. Sorunlardan kurtulmanın verdiği mutluluk ve heyecanla yaşam kalitesini yükseltecek girişimlerde bulunacağı rivayet edilir.

Rüyada Tövbe Etmek

Gerçek anlamıyla tabir edilir. Rüya sahibinin güzel ahlaklı bir kimse olduğu ve mantıklı kararlar aldığı sürece maddi açıdan sıkıntı çekmeyeceği tabirdir.

Rüyada Sohbet Görmek

Rüya sahibinin toplumda tanınan ve saygı duyulan bir kimse olacağı rivayet edilir. Güzel ahlakı ve bilgisi ile hayatta çok büyük zorluklarla karşılaşmayacağı kendisine bu rüya sayesinde müjdelenmiştir.

Rüyada Konuşmak

Rüyasında konuştuğunu gören kimsenin ilgi duyduğu konularda kendini geliştirerek daha iyi noktalara geleceği ve süreçte mesleğinde sayılı uzmanlardan olacağı rivayet edilir.

Rüyada Ağız Kavgası Yapmak

Problemli bir dönemi tabir eder. Tanınan bir kimseyle rüyada ağız kavgası yapmak o kişi ile yaşanacak gerginliklere delalettir. Ancak uzun sürmeyecek olan bu gerginliğin, dargınlık süresince çok can sıkacağı rivayet edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın