Rüyada Tıraş Görmek

Rüyada kişisel temizliğini icra eden kişinin gerçek hayatında hayırlı işlerin gerçekleşeceği rivayet edilir. Özellikte rüyada tıraş görmek ya da rüyada tıraş olduğunu gören kişinin Allah yolunda hayırlı işler yapacağına dair aydınlık bir geleceğinin oluşu söz konusudur. Sevapların kazanılması başkalarını mutlu etmekten geçtiği için rüyasında tıraş olduğunu gören kişinin çevresindeki yaşlı kimselerden hayır duaları aldığı, tutumlu olduğu ve böylece bereketinin arttığı, zevk ve eğlence hayatından uzak durarak başkalarına faydalı olmayı daha çok önemsediği rivayet edilir.

Rüyada Sakal Tıraşı Olmak

Bu tip rüyaları gören kişiler için yapılan yakıştırma rüya sahibinin mevki ve makam peşine düşmeyen mütevazi bir kişilik sahibi olduğuna yöneliktir. Tevazu gösterdiği ortamlarda hep saygı gören bir kişi olduğu ve bunun sonrasında ihtiyacı olan her şeye maddi ve manevi biçimde sahip olacağı anlamına gelir. Sıkıntılar herkes için mümkündür ancak bunlar daha çok rüya sahibinin aşabileceği ya da gündelik yaftasına sahip şekilde gerçekleşecektir.

Hayırlı işlere gönül veren ve amellerini bu yolda gerçekleştiren kişilerin kalplerinin zenginliği artacak ve evine her zaman huzur hakim olacaktır. Sevdiklerinden ayrı kalmak, yoksulluk çekmek ve bunalım içerisinde yaşamak konusunda her zaman önde olan bu tür rüya sahiplerinin gündelik yaşamlarına oldukları gibi devam etmeleri şükür için önemlidir. İbadet ederek, dua ederek maneviyatını olduğundan daha zengin bir hale getirmek de rüyada tıraş görmek ile sıkı sıkıya ilişki içerisindedir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın