Rüyada Yardım İstemek

Rüyada yardım isteme durumunu yaratan nedenler gerçek hayattaki gibidir. Bir kimsenin yardıma muhtaç olması içerisinde bulunduğu sıkıntılı bir durumla ifade bulur ancak rüyada yardım istemek rüyayı gören kişinin ne kadar zor bir duruma düşerse düşsün her zaman ona uzatılacak bir yardım elinin varlığına da işaret eder. Bu durum da kişinin manevi ve sosyal ilişkilerinin güçlü olduğuna ve çoğunlukla sevilen bir kişi olduğuna dalalet eder.

Çıkılan yolculuklarda düşülen müşkül durumların üstesinden gelmek her zaman insanın kendi başına yaratabileceği bir durum olmayabilir. Bu noktada kişiye yardım vesilesine sahip kimselerin varlığı da çok önemlidir. Özellikle iş hayatında düşünüldüğünde bir kimsenin rüyasında yardım istemesi rüyayı takip eden günler içerisinde iş eşrafından destek göreceğinin bir göstergesi olabilir.

Rüyada Bir Yabancıdan Yardım Görmek

Bir yabancı ya da tanıdık olsun rüyanızda eğer bir yardım eli size uzatılmışsa gerçek hayattaki sıkıntılarınızda kurtuluşunuz da aynı şekilde olacaktır. Yapılan tabirlerin bir kısmı da bu durumu ekonomik bir rahatlama olarak ele almaktadır. Bir kadından ya da erkekten alınması fark etmeksizin tarafınıza yapılan yardımlar aslında manevi yönden sahip olunan gücün geri dönüşü olarak kabul edilir.

Hiçbir kimsenin hayatının sıkıntısız olmadığı gerçeğinin ışığında düşünüldüğünde en sevilen ve en hayırlı kullar için de sıkıntıların yaşanabileceği ancak bu noktada sıkıntıların aşılma biçiminin insanlar arasındaki farkın da göstergesi olduğu kabul edilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (8)

Osman

Selamin aleykum herkese
Ruyamda kendi evimdeyim bi anda kalabalik bi ortamda oluyorum otel gibi odalari ufak bi. Arkadasla sakalasiyoz kawga durumuna geliyor saka kawga olmadan odama gidiyorum orda 4 arkadas biri yakin arkadasim diger 3 kisiyi goremiyorum arkadastan sigara ictiyorum o bana uyusturucu veriyor bende onu simdi kullanmicami soyluyorum sonra odamda 2 valiz beliriyo o esnada uyanmayi calisiyorum uyanamiyorum sesim cikmiyo agzimla nick nick yapiyorum sesleniyorum sesim cikmiyo sonra kardesime sesleniyorum gene duyan olmuyo annem beliriyo odamda valizdendir diye sesi cikiyo her hareketi deniyorum uyanik oldumu saniyorum sonra kalkmayi calisiyorum ellerim oynuyo sadece nasil olduysa kalktim uykudan bas donmesi ve hic bisey hissetmedim taki bi sigara icene kadar yorumlarsaniz sevinirim.
Face .]Osman-bozkir@hotmail.com. face isim. Osi Ose

Dilan yorgun

Ruyamda zor durumdayımve aklıma sevdigim cocuk geliyor ona msj atıyorum ama o bana yardım etmek istemiyor bana onun yardım etmesi gerekmedigini benim bu kadar isi halledebilecegimi soyluyor

arda şengil

rüyada öğretmenimden yardım istemek

İbrahim

Rüyamda bir adam ve bir yaşlı kadın, bacanağıma gıda ürünleri getirmişlerdi. Ben de evden çıkarken gördüm. Ben de benim sıkıntılarım daha fazla bana da yardım edin dedim. Gelip evi gördüler ve tamam dediler. Bu ne anlama gelir?

Sabri

Rüyamda okuldan birkaç öğretmenim ve arkadaşlarımla güzel, şık bir restoranda yemek yiyoruz. Sonra hesapları ödeme vakti geldiğinde ben cüzdanımı arabada unuttuğumu fark ediyorum ve dışarı onu almak için çıkıyorum. Ben arabadan cüzdanımı alırken arkamdaki bankada büyük silahlı bir soygun oluyor. Çatışmalar sürerken ben restorana kaçmaya çalışıyorum. Orada merdivenlerden çıkmakta zorlanıyorum ve eski bir arkadaşım bana yardım etmek için elini uzatıyor.

Başka bir rüyamda da yine bu arkadaşım beni kendi yapacağı canlı bir gösteriye davet ediyor. Gösteri küçük bir mekânda yapılıyor. Arkadaşım(erkek), papyonlu mavi renk takım elbise giymiş hâlde herkesin bildiği zor bir besteyi piyano ile çalıyor. O kadar beğeniliyor ve alkışlanıyor ki tam olarak 3 kez besteyi tekrar çalıyor.

İki rüyamın arasında 2 hafta kadar vakit var. Merak etmemin sebebi iki rüyada da aynı arkadaşımı görmemdir. Rica etsem ayrıntılı yorumlar mısınız? Çok teşekkürler.

Eylem

Rüyamda arkadaşımla eğlenceye gittik. Yolda araba bozuldu. O beni bırakıp başkaları ile eğlenceye gitti. Oradan geçen başka bir arkadaşımdan yardım istedim. O da yardım etmedi. Yıllardır görmediğim bir tanıdık geçiyor ve onlar yardım ediyor. Çok etkilendim. Bu rüyam ne anlama geliyor?

Mehmet

Rüyamda dışarıda gezerken bir büyük otel gördüm. İçeriye girdim. Birinci katta geziyordum. Birinci katın sonuna geldim ve bir oda kapısı yoktu. Biraz içeriye gittim. Sevdiğim kızı gördüm ve biraz konuştuk. Sonra bana soru sordu ve nasıl geldin buraya dedi. Ben de küçük bir yalan söyledim. Birine sordum. Burada olduğunu söylediler dedim. Ardından 2 arkadaşım ve onların arkadaşı içeriye girdi. Onların üzerinde başka biri vardı. İhtiyar biriydi ama tanıyorum eski okuldan öğretmenimdi. Sonra sevdiğim kız benden yardım istedi. Benden matematik ödevini yapmamı istedi. Bu rüyam ne anlama geliyor?

Poyraz

Dünya gibi bir yerdeyim yada başka bir gezegen içinde olabilirim. İnsanlar var. Ben helikopter içerisindeyim. İnsanlar el sallıyor ya da yardım istiyorlar . Ben uzanmışım ve insanlara el veriyorum ama havadayım. Sadece havadan elimi uzatıyordum.