Rüyada Yolculuk Yaptığını Görmek

Genel olarak rüya sahibinin hayatındaki yenilikleri işaret eden bir rüyadır. Rüyada yolculuk yaptığını görmek rüyadaki yolculuğun nasıl geçtiğine göre tabirde farklılık gösterir. Örneğin, sıkıntılı bir yolculuk yapmak meslek hayatındaki değişime, rahat ve güzel bir yolculuk yapmak ise yaşanılan çevreyi ya da evi değiştirmeye delalettir.

Rüyada Gemiyle Yolculuk Yapmak

Rüya sahibinin uzun zamandır hayalini süsleyen idealleri gerçekleştirmek için harekete geçeceği ve bu durumdan hiçbir şekilde pişman olmayacağı rivayet edilir. Rüya sahibi genç ise geleceğini istediği biçimde şekillendireceği, hayatının çoğunun keyifli geçeceği, meslek seçiminde kendisine en uygun mesleği seçeceği rivayet edilir.

Rüyada Uçakla Seyahat Etmek

Rüyada uçakla seyahat ettiğini gören kimsenin hayal ettiği değişimleri hayata geçirecek ve bununla huzuru bulacaktır. Temeli olan değişimler gerçekleşince, özellikle meslek hayatındaki çalışmaların üstesinden geleceği rivayet edilir.

Rüyada Seyahat Etmek

Rüyasında seyahat ettiğini gören kimsenin güzel bir iş ahlakına sahip olduğu tabir edilir. Rüya sahibinin, mesleğinde zarar veren hırs ve azme sahip olmadığı ancak yapılan işin ortaya konulabilecek en iyi sonucu vermesi için uğraşan, sabırlı bir kişi olduğu rivayet edilir.

Rüyada Trenle Seyahat Etmek

Genel olarak iki ayrı tabire sahip olan bir rüyadır. Sıkça rastlanabilecek ilk tabir, rüya sahibinin huzurlu ve güzel bir seyahate çıkacağına işaret ederken, diğer tabir ise meslek hayatındaki bir çalışmanın geç sonuç vereceğini ancak bu sonucun pozitif etkileri olacağı işaret edilir. 

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın