Skip to Content

Rüyada Yün Yatak Görmek

Harama göz dikilmediğini müjdeler. Rüyada yük yatak görmek rüya sahibinin hayatında bileğinin hakkıyla ekmeğini kazandığına delalettir. Evli kimseler için huzurlu bir aile hayatını işaret ederken, evli olmayanlar için geleceğe yatırım yapmaya ve bu birikimlerle çok başarılı olunacağına alamettir.

Rüyada Yün Görmek

Rüya sahibinin helal kazanlar elde ettiğine, hak yolunda olan adaletli ve bilinçli bir kimse olduğuna delalettir. Yün kaplı ya da yünden yapılmış eşyaları görmek de hane hayatının güzelliğine işaret eder.

Rüyada Yün Yıkamak

Talihli bir dönemin habercisidir. Rüyada yün yıkamak, evliler için sürprizlere, evli olmayanlar için özel hayattaki kararsızlığa işaret eder. Rüya sahibinin şanslı bir döneme gireceği ve güzel gelişmeler yaşayacağı tabir edilir.

Rüyada Bebek Patiği Örmek

Kıskançlığa delalettir. Rüya sahibinin başka insanların mutluluklarına imrendiğini, bazı zamanlar bu imrenmenin daha kötü noktalara vardığını rivayet eder. Böyle bir rüya gördüyseniz, rüyanızdan hatırladığınız her detayın tabirini inceledikten sonra kendinize göre yorumlayın. Tek bir rüya tabirinden ötürü endişe etmeniz çok yersiz olacaktır çünkü rüyalar asla tek bir eşya ya da olay üzerinden tam olarak tabir edilemez.

Rüyada Yorgan Görmek

Yorgan insanların soğuktan korunmasına yardımcı olan bir eşya olduğundan rüyada görülmesi de sıkıntılardan ve sorunlardan uzaklaşmaya, korunaklı bir ortama delalet olur. Rüya sahibi erkekse, güzel ahlaklı bir kadınla birlikteliğe işarettir.

Rüyada Yorgan Yıkamak

Etrafındaki kimseler tarafından bilinçli, tertipli ve düzenli bir kimse olarak tanınmaya delalettir. Rüya sahibinin çevresindeki kimselerin sürekli fikir danıştığı, bilgisine ve temizliğine güvenilen bir kimse olduğu rüya sahibine müjdelenmiştir.