Rüyada Tütün Kırmak

Rüyasında tütünle uğraştığını gören bir kimsenin rüya tabiri pek de hayırlı bir şekilde sonuçlanmaz. Özellikle iş yaşamı bazında düşünülünce rüyada tütün kırmak girişilen bir işin sonuçlarının ağır olacağına dair bir kanaati ortaya koyar ki bu çoğunlukla zenginlikten yoksulluğa doğru bir eğilimin gelecek günlerde rüya sahibini bulacağına dalalet eder.

Olumsuz durumların sadece rüya sahibinden kaynaklandığını söylemek rüya tabiri konusunda yanlış bir kanı oluşturabilir. Rivayetler arasında rüyada tütün kırmanın sağlığın gidişatı konusunda bazı aksiliklerin yaşanacağı da yer alır. Bu sağlık sorunları çoğunlukla bir operasyon ile tamamlanabilir.

Rüyada Tütün Sarmak

Rüyasında tütün sardığını gören bir kimsenin çevresinde kötü niyetli insanlar olduğuna dair tabirler ön plana çıkar. Bu sosyal çevre içindeki ya da aile eşrafından kimselerin çoğunlukla rüyayı gören kişiye karşı bir aldatmaca planlarının olduğu da söz konusu rüyaya dair yapılan yorumlar içerisinde yer alır.

Diğer taraftan rüyada tütün görmenin psikolojik yönden de rüya sahibini zayıflattığı ve sosyal ilişkilerinin azalmasına yol açtığı da yapılan yorumlar arasındadır. Diğer taraftan kişisel hataların telafisi olmayan ağır sonuçlara yol açması da bu ruhsal çöküntüye eşlik edebilir. Eğer rüyayı gören kişi evlenmemişse bu durumda kişinin karşısına ya hiç kısmet çıkmayacak ya da çıkan kişi hayırsız olacaktır ve böylelikle rüyayı gören kişinin mutsuz bir evliliği olacaktır. Bu yüzden temkinli davranmak bu rüyanın ardından yapılacak en önemli harekettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın