Rüyada Yüzük Bulmak

Mesleki hayatta iyi bir atılımı işaret eder. Rüyada yüzük bulmak rüya sahibinin özel hayatındaki güzel giden ilişkisini ciddileştirmek için maddi anlamda bir güvence beklediğini ve bu güvencenin de mesleğinde sahip olacağı başarılar sayesinde geleceği rivayet edilir. Bu sürecin sonunda hayırlı ve huzurlu bir izdivaç olacağı rivayet edilir.

Rüyada Alyans Bulmak

Süregelen problemlerden ötürü kendini bir türlü toparlayamayan rüya sahibinin rahat bir nefes alacağı bir döneme delalettir. Adım adım çözülen problemlerin yerine güzel günler gelecektir.

Rüyada Altın Yüzük Bulmak

Ekonomik anlamda yüz güldürecek hayırlı bir iş sahibi olmaya delalettir. Rüya sahibinin isteklerinin hayat bulacağı ancak biraz sabır gerektiği rivayet edilir. Bir başka tabire göre ise derde delalettir. Can sıkan haberlerin alınabileceğini işaret eder.

Rüyada Yüzük Takmak

Özellikle çalışma ortamında yaşadığı problemler yüzünden sıkıntılı günler geçiren rüya sahibinin karşısına bu anlamda yeni bir fırsat çıkacağı rivayet edilir. Eğer bu fırsatı iyi değerlendirebilirse kendisini daha iyi hissedebileceği ve kazancını arttırabileceği güzel bir işte çalışmaya başlayacağı tabir edilir.

Rüyada Gümüş Yüzük Görmek

Kadınların bu rüyayı görmesi, umulmadık bir yerden para geleceğine delaletken, erkekler için bu rüya helal kazancı tabir eder. Rüya sahibinin hayatında kendisini geliştireceğine ve maddi açıdan refaha ereceğine alamettir.

Rüyada Tek Taş Yüzük Takmak

Gerçek anlamıyla tabir edilen bir rüyadır. Rüya sahibi evli ise eşinden sürprizler göreceğine, bekar ise bir evlilik teklifine delalettir. Tabire göre yüzüğün taş büyüklüğü ve göz alıcılığı ne kadar dikkat çekiciyse teklifin o denli erken gerçekleşeceği işaret edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın