Rüyada Ünlü Biriyle Öpüşmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Ünlü Biriyle Öpüşmek

Android Uygulamamızı İndir!

  • Anasayfa >
  • U >
  • Rüyada Ünlü Biriyle Öpüşmek

Rüyada ünlü biriyle öpüşmek, rüyayı gören kişiye yapılacak olan bir sürprize delalet ettiği gibi rüya sahibinin yakın zamanda oldukça tanınacağı bir işle uğraşacağına ev başarı elde edeceğine yorumlanıyor. Bunun yanı sıra rüyayı gören kişinin eline geçecek olan fırsatlara ve bu fırsatları değerlendirmesi ile büyük başarılar elde edecek olmaya delalet eder. Rüyada ünlü kimseyi yanağından öptüğünü görmek, menfaat elde etmek ya da kudretli bir kimsenin himayesine girmek veya işinde çalışacak olmaya yorumlanır. Rüyada ünlü kimseyi dudağından öpmek ise yakın zamanda yaşanacak olan aşk hikâyesine yorumlanıyor.

Rüyada Ünlü Olduğunu Görmek

Rüyada ünlü olduğunu görmek, rüyayı gören kimsenin yakın zamanda elde edeceği başarılara delalet ederken rüya sahibinin elde edeceği menfaatler sonucunda birçok kişinin tanıdığı bir kimse haline dönüşeceğine de yorumlanıyor. Bazı âlimlere göre ise rüyayı gören kişinin sevdiği kişiden duyulacak olan ilgiye ya da herkesin hayranlık ile izlediği ve takdir edilen ilişki yaşamaya yorumlanır.

Rüyada Ünlü Biriyle Evlendiğini Görmek

Rüyada ünlü biriyle evlendiğini görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde eline bazı fırsatların geçeceğine oldukça aydınlık bir geleceğin onu beklediğine delalet eder. Rüya sahibinin yapacağı işler soncunda elde edeceği menfaatlere yorumlanır. Rüyada ünlü biriyle evlendiğini görmek aynı zamanda bazı âlimlere göre ev ya da meslek hayatında yaşanacak olan değişikliğe de yorumlanıyor.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

U

U harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste