Rüyada Yaralı Asker Görmek

Rüyada yaralı asker görmek, rüyayı gören kimsenin bir yakının rüya sahibinin sebep olduğu bir durum sebebi ile zor duruma düşeceğine ağır hakaretlere maruz kalacağına, zor ve sıkıntılı bir dönem yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin yakınının oldukça iyi niyetli ve son derece dürüst bir kimse odluğuna yorumlanır. Rüyada yaralı asker görmek, aynı zamanda hane içinde yalayan aile büyüğünün kalbinin çok kırık olduğuna, rüya sahibinin bazı kelimeleri sebebi ile insanları ve etrafında bulunan kişileri çok kırdığına dalalet eder.

Rüyada Yaralı Asker Olduğunu Görmek

Rüyada yaralı asker olduğunu görmek, rüyayı gören kimsenin hedeflediği noktaya ulaşabilmek adına yüklediği sorumlulukların çok fazla olduğuna ve bu sorumluluklarına artması sebebi ile de oldukça zor zamanlar yaşadığına ve de işleri aksatarak hedefe ulaşmada güçlük yaladığına delalet eder. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre ise rüyayı sahibinin hiç ummadığı kişilerden göreceği kötülüğe ve düşmanlığa da delalet eder. Bu kötülük sebebi ile yaşanacak olan işleyişteki aksaklık ile beraber başarısız olmaya da tabir olunur.

Rüyada Yaralı Askere Yardım Ettiğini Görmek

Rüyada yararlı askere yardım ettiğini görmek, rüyayı gören kişinin kendisine ömrü boyunca sürekli olarak yardım edecek ve destek olacak olan bir eşe sahip olacağına ve çok güzel huzurlu ve mutlu bir aile hayatı kurup sağlık ve afiyet içinde yaşamaya delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın