Rüyada Uzun Saç Görmek

Rüyada uzun saç görmek, rüyayı gören kişinin hayatında karşısına çıkacak olan sorunları çözme konusunda aceleci davranmaması gerektiğine yorumlanan bu rüya kişinin ince eleyip sık dokuyarak karar vermesi gerektiğine delalet eder. Bu anlamda uzun saç görmek alınacak olan kararlar konusunda dikkatli olunması gerektiği ile ilgili olarak uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada Uzun Saç Taradığını Görmek

Rüyada uzun saç taradığını görmek, rüyayı gören kişinin aile yaşamında ya da iş hayatına delalet eden rüya başarı kazanmaya, hayırlı işler ile meşgul olmaya, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürecek olmaya yorumlanır.  Rüyada uzun saç taradığını gören kişi toplum içinde sevilen ve sayılan bir kimse olacağına, iş hayatında oldukça güzel makam ya da mevkie ulaşacak olmaya da delalet eder.

Rüyada Uzun Saç Yıkadığını Görmek

Rüyada uzun saç yıkadığını görmek, rüyayı gören kişinin sosyal hayatına delalet eder. Rüyayı gören kimsenin çekingen bir yapıya sahip oluşana ve kendisini bazı konularda yetersiz görmesi sonucunda toplum içinde çok fazla yer almak istemeyişine, mümkün olduğunca insanlardan uzak kalmaya, özellikle tanıdığı kimselere olan uzak tavrına delalet eder.

Rüyada Uzun Saç Teli Görmek

Rüyada uzun saç teli görmek, rüyayı gören kimsenin yaşayacağı sıkıntılara yorumlanır. Rüya sahibinin aile hayatında veya iş hayatında bazı sorunlar ile karşılaşıp sıkılacağına ve huzursuz olacağına delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Miraç Suluv

Rüyamda büyük bir alışveriş merkezinde saçıma bakıyordum saçım çok uzundu aşağı indirdim baktım sonrada havaya kaldırdım böyle havada durdu karizma bi şekilde ben bunu yaparken arkamda bir güvenlik ama 30 m kadar arkada 6-7m kadarda yanımda biri vardı