Rüyada Ünlü Biriyle Öpüşmek

Rüyada ünlü biriyle öpüşmek, rüyayı gören kişiye yapılacak olan bir sürprize delalet ettiği gibi rüya sahibinin yakın zamanda oldukça tanınacağı bir işle uğraşacağına ev başarı elde edeceğine yorumlanıyor. Bunun yanı sıra rüyayı gören kişinin eline geçecek olan fırsatlara ve bu fırsatları değerlendirmesi ile büyük başarılar elde edecek olmaya delalet eder. Rüyada ünlü kimseyi yanağından öptüğünü görmek, menfaat elde etmek ya da kudretli bir kimsenin himayesine girmek veya işinde çalışacak olmaya yorumlanır. Rüyada ünlü kimseyi dudağından öpmek ise yakın zamanda yaşanacak olan aşk hikâyesine yorumlanıyor.

Rüyada Ünlü Olduğunu Görmek

Rüyada ünlü olduğunu görmek, rüyayı gören kimsenin yakın zamanda elde edeceği başarılara delalet ederken rüya sahibinin elde edeceği menfaatler sonucunda birçok kişinin tanıdığı bir kimse haline dönüşeceğine de yorumlanıyor. Bazı âlimlere göre ise rüyayı gören kişinin sevdiği kişiden duyulacak olan ilgiye ya da herkesin hayranlık ile izlediği ve takdir edilen ilişki yaşamaya yorumlanır.

Rüyada Ünlü Biriyle Evlendiğini Görmek

Rüyada ünlü biriyle evlendiğini görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde eline bazı fırsatların geçeceğine oldukça aydınlık bir geleceğin onu beklediğine delalet eder. Rüya sahibinin yapacağı işler soncunda elde edeceği menfaatlere yorumlanır. Rüyada ünlü biriyle evlendiğini görmek aynı zamanda bazı âlimlere göre ev ya da meslek hayatında yaşanacak olan değişikliğe de yorumlanıyor.

Rüyada Ünlü Biriyle Kalabalıkta Öpüşmek:

Rüya gören kişi eğer kendini kalabalıkların içinde görüyor ve rahat ve tasasız bir şekilde rüyasındaki ünlü kişi ile öpüşüyorsa, yakın zamanda ciddi bri ilişkiye başlayabileceğinize ve hayatınızın kısmetinin çok yakın zamanda sizi bulacağına işaret eder.

Rüya gören kişi ünlü kişinin mutlu olduğunu da görüyorsa, gönül ilişkilerinde daha rahat davranması gerektiğine, kişinin sevildiğini bilmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Ünlü Birisiyle Arabada Öpüşmek:

Rüya gören kişi kendini ünlü birinin arabasında görüyorsa, yakın zamanda aile fertlerinden haksız yere kazanç sağladığı için azar işiteceği anlamına gelmektedir. Kişi eğer işleri yoluna koymaz ve ailesini umursamamaya devam ederse işlerin daha karmaşık bir hal alacağı sonucu da ortaya çıkabilir.

Rüyada kendi arabasında bir ünlü ile öpüştüğünü gören kimse, yakın zamanda yenibir mal sahibi olacaktır ya da büyük bir miras ona kalacaktır.

Rüyada Ünlü Biri İle Denizde Öpüşmek:

Rüyada ünlü biri ile denizde öpüştüğünü gören kişi, çok parlak bir döneme adım atmak üzeredir ve karşısına çıkan fırsatları iyi değerlendirmesi gerekecektir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Cansu

Merhabalar. Rüyamda ünlü biriyle evliydik ve o ünlü erkek babaannem ben bir caddedeydik yağmur çiseliyordu aynı zamanda. O ünlü erkek bana manevi değeri yüksek olan bir hediyeyi verdiğinde babaannem o erkeğin beni çok sevdiğini bana çok kıymet verdiğini söyledi. Daha sonra sadece ben ve o erkek vardı ona teşekkür ettim hediyesi için bir süre öpüştük daha sonra caddenin ortasında birlikte olduk ve orgazm olmuşum. Rüya tabirimi yaparsanız çok sevinirim.