Rüyada Ünlü Biriyle Öpüşmek

Rüyada ünlü biriyle öpüşmek, rüyayı gören kişiye yapılacak olan bir sürprize delalet ettiği gibi rüya sahibinin yakın zamanda oldukça tanınacağı bir işle uğraşacağına ev başarı elde edeceğine yorumlanıyor. Bunun yanı sıra rüyayı gören kişinin eline geçecek olan fırsatlara ve bu fırsatları değerlendirmesi ile büyük başarılar elde edecek olmaya delalet eder. Rüyada ünlü kimseyi yanağından öptüğünü görmek, menfaat elde etmek ya da kudretli bir kimsenin himayesine girmek veya işinde çalışacak olmaya yorumlanır. Rüyada ünlü kimseyi dudağından öpmek ise yakın zamanda yaşanacak olan aşk hikâyesine yorumlanıyor.

Rüyada Ünlü Olduğunu Görmek

Rüyada ünlü olduğunu görmek, rüyayı gören kimsenin yakın zamanda elde edeceği başarılara delalet ederken rüya sahibinin elde edeceği menfaatler sonucunda birçok kişinin tanıdığı bir kimse haline dönüşeceğine de yorumlanıyor. Bazı âlimlere göre ise rüyayı gören kişinin sevdiği kişiden duyulacak olan ilgiye ya da herkesin hayranlık ile izlediği ve takdir edilen ilişki yaşamaya yorumlanır.

Rüyada Ünlü Biriyle Evlendiğini Görmek

Rüyada ünlü biriyle evlendiğini görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde eline bazı fırsatların geçeceğine oldukça aydınlık bir geleceğin onu beklediğine delalet eder. Rüya sahibinin yapacağı işler soncunda elde edeceği menfaatlere yorumlanır. Rüyada ünlü biriyle evlendiğini görmek aynı zamanda bazı âlimlere göre ev ya da meslek hayatında yaşanacak olan değişikliğe de yorumlanıyor.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Cansu

Merhabalar. Rüyamda ünlü biriyle evliydik ve o ünlü erkek babaannem ben bir caddedeydik yağmur çiseliyordu aynı zamanda. O ünlü erkek bana manevi değeri yüksek olan bir hediyeyi verdiğinde babaannem o erkeğin beni çok sevdiğini bana çok kıymet verdiğini söyledi. Daha sonra sadece ben ve o erkek vardı ona teşekkür ettim hediyesi için bir süre öpüştük daha sonra caddenin ortasında birlikte olduk ve orgazm olmuşum. Rüya tabirimi yaparsanız çok sevinirim.