Rüyada Üzüm Toplamak

Rüyada üzüm toplamak, rüyayı gören kişinin yakın zamanda içinde değerli ve deneyimi olan ve de sevdiği kimseler ile bir arya gelerek bir alışma ya da projeye imza atacağına delalet eder. Rüya sahibinin yapacağı bu grup çalışması sonucunda oldukça büyük başarı ve kazanç elde edeceğine de delalet eder. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre rüyada üzüm toplamak rüyayı gören kişinin yakın zamanda evlilik yapacağına bu evlilikte son derece mutlu ve huzurlu olacağına bereketli ve hayırlı olan kazançlar elde edecek olmaya yorumlanır.

Rüyada Bağdan Üzüm Topladığını Görmek

Rüyada bağdan üzüm topladığını görmek, rüyayı gören kişinin uzun zamandır hayallerini kurduğu ve çok istediği bir şeyin yakın zamanda da gerçekleşeceğine, ümidini kaybettiği bir projenin hayatta geçirileceğinin haberini almaya delalet eder. Rüya sahibinin yakın zaman içinde oldukça büyük ve hayırlı kazançlar elde edecek olmasında yorumlandığı gibi kazancının da bereketli olacağına tabir olunur.

Rüyada Asmadan Üzüm Topladığını Görmek

Rüyada asmadan üzüm topladığını görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatına delalet eden rüya kişinin oldukça büyük başarılara imza atacağına,  güzel ve bereketli kazançlar elde edecek olmaya da yorumlanıyor. Rüyada asmadan üzüm toplamak rüyayı gören kimsenin son derece güzel yatırımlar yaparak güzel ve rahat bir yaşam süreceğine, mal mülk sahibi olacak olmaya ve büyük işlere girişeceğine yorumlanıyor.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Behlül

Rüyamda üzüm toplamıştık. Komşularımız da bizdeydi. Yemek için herkesin tam olmasını bekliyorduk. Sadece komşumuzun gelini ve amcam eksikti. Bizim evimiz 3 katlı aile apartmanıydı. Biz 2. kata çıkan merdivende bekliyorduk. Sürpriz yapabileceklerini söylediler. Ben gidip çağırmak istedim ama bana izin vermedi. Sonra birden sabah oldu sanırım onlar halâ daha çıkmayınca evden ben de merak ettim gizlice bakmak istedim. Kapıyı aralayıp baktım sadece erkek kardeşim vardı. Tuvaletten çıkıp elini yıkıyordu. Beni görmesin diye ben de hemen kapıyı geri kapattım. Sonra babaannem geldi ve onla birlikte üst kata kendi dairemize çıktık. Bu arada ne oluyor hatırlamıyorum sonra eve hırsızlar girmiş alt kata amcamın dairesine abimi bazanın altına bağlayıp gitmişler. Babamlar da çıkarmış onu. Şöyle bir konuşma oluyor o arada ama ben çok fazla korkup endişelendiğimi hatırlıyorum. Babaannem diyor ki oğlum ben onları polise şikayet ederim ama başımıza bela olur diye korkuyorum ne yapayım elimden bir şey gelmez diyor. Abimin olayın etkisinde olduğunun farkındayım ama belli etmemeye çalışıyor. O da diyor ki yok ya öyle bir şey beklemiyorum zaten. Annem de diyor ki neden dört kişi birden geldiklerini anlayamıyorum ve nereden girmişler nasıl girmişler diye düşünüyor. Bir de o kadın ne alakaydı onu anlamıyorum diyor. Ben de ne kadını nasıl anladın diyorum saç kılları ve pislik vardı diyor. Bunun etkisiyle uyandım ve çok korktum.

Serpil Koç

Rüyamda bir arkadaşım bağdan üzüm toplamaya gideceğiz, sende gel dedi. Gelmemezlik yapma dedi.