Skip to Content

Rüyada Varis Görmek

Rüyada varis görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatına delalet eder. Yaptığı çalışmalar soncudan hak ettiği değeri alamayacak olmaya, arzu ettiği hedefe ulaşamamaya ve bu sebep ile üzüntü duymaya delalet eder. Rüya sahibinin hak ettiğini alamayacak olması sevdiği kişi ile arasını da açacağına yorumlanıp, aile yaşamı içinde de oldukça sıkıntılı bir dönem yaşayacak olmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin attığı atılım ya da yaptığı yatırımın boşa çıkacağına yorumlanır.

Rüyada Bacakta Varis Görmek

Rüyada bacakta varis görmek, rüyayı gören kişin iş hayatında yaşayacağı bazı atılımların ya da çeşitli girdiği yolların olumlu şekilde sonuçlanmayacağına, çok büyük çalışmalar yapacağına fakat bunların hüsran ile sonuçlanacağına, işlerinin artık durma noktasına geleceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin gün geçtikçe daha büyük sorunlar ile uğraşmak zorunda kalacağına, ailesi ile de arasının açılacağına ve zor bir dönem yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Varisin Patladığını Görmek

Rüyada varisin patladığını görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında yaşadığı sorunlara yaptığı çalışmaların bir türlü sonuç vermeyeceğine, işlerinin son derece kötüye gideceğine bu dönem içinde yakınları ya da akrabaları tarafında gelecek olan destek ile büyük kazançlar elde etmeye başlayacağına yorumlanır. İşlerinin yoluna gireceğine ve bundan sonraki iş hayatında başarılarının hiç bitmeyeceğine ve daima bereketli kazançlar elde ederek iş hayatının olumlu şekilde ilerleyeceğine delalet eder.