Rüyada Köpekbalığı Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Köpekbalığı Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

  • Anasayfa >
  • K >
  • Rüyada Köpekbalığı Görmek

Rüyada köpekbalığı görmek, rüyayı gören kişinin etrafında bunan içten pazarlıklı ve hain olan insanların var olduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişi için uyarı niteliğinde olan bu rüya, rüya sahibinin dikkatli olması gerektiğine yorumlanır. Rüya sahibinin etrafında bulunan kimselere karşı aşırı açık ve net olmamsına ve çok fazla güven duymaması gerektiğine delalet eder. Aynı zamanda rüyada köpekbalığı görmek, rüya sahibinin üzüntü duyacağı bazı sözler işitecek olmasına da tabir olur.

Rüyada Köpekbalığı Yediğini Görmek

Rüyada köpekbalığı yediğini görmek, rüyayı gören kişinin yapacağı ya da yapmış olduğu işten alnının akı ile çıkacak olmasına, alın teri ile kazanç elde etmeye ve oldukça güzel paralar kazanmaya tabir olur. Rüya sahibinin etrafında buluna düşmanı ya da rakiplerini geri püskürtecek olana bu başarısı sayesinde mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Köpekbalığı Öldürdüğünü Görmek

Rüyada köpekbalığı öldürdüğünü görmek, rüyayı gören kişi yakın zaman içinde düşmanı olan kişiden bir zarar görecek şeklinde yorumlanıyor. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre rüyada köpekbalığı öldürdüğünü görmek rüya sahibinin haksız bir kazancı elde edeceğine tabir edilir.

Rüyada Köpekbalığının Saldırısına Uğradığını Görmek

Rüyada köpekbalığı saldırısına Uğradığını görmek, rüyayı gören kişinin etrafında düşmanlarının olduğuna ve bu düşmanlarının harekette geçtiğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde düşmanları tarafından iftiraya uğrayacağına ya da buna benzer bir kötülük göreceğine delalet eder.

Rüyanızı Paylaşın!
Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

K

K harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste