Rüyada Köpek Sürüsü Görmek

Rüyada köpek sürüsü görmek, rüyayı gören kişinin hayatında şanslı günlerin yaşanacağına delalet eder.  Rüyada köpek sürüsü görmek, oldukça hayırlı bir rüya olup, kısmetli günlerin yakın olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin tüm hayallerine kavuşacağına, başarılar elde edeceğine ve bu başarı sayesinde de mutlu ve güzel günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Köpek Sürüsünden Kaçtığını Görmek

Rüyada köpek sürüsünden kaçtığını görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde kendisini rakip olarak gören ve ona zarar vermek isteyen insanlara karşı zafer kazanacağına, başarılı olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişiye zarar verme çabası içinde olan ve malına göz diken kimselerin varlığına tabir olunur.

Rüyada Köpek Sürüsünün Kovaladığını Görmek

Rüyada köpek sürüsünün kovaladığını görmek, rüyayı gören kişinin çevresinde bulunan kötü niyetli kimselerin bulunduğuna tabir edilir. Rüyayı gören kişinin dedikodusunu yaparak onu kötüleyen, kötü duruma düşmesini temenni eden, art niyetli insanlara tabir olunur. Rüyayı gören kişinin etrafına dolacak olan kötü niyetli kimselere tabir edilir.

Rüyada Köpek Sürüsünün Saldırdığını Görmek

Rüyada köpek sürüsünün saldırdığını görmek, rüyayı gören kişinin köpeklerin saldırmasına karşın her hangi bir zarar vermediklerini görmesi arkasından konuşan, rüya sahibinin dedikodusunu yapan kimselerin varlığına delalet eder. Rüya sahibine kötülük besleyen ama zarar veremeyen kimselere delalet eder. Rüyada köpek sürüsünün saldırarak onu ısırdığını görmesi tehlikeli insanlar ile tehlikeli işlere girmeye ve zarar görmeye delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Muhammet

Rüyamda yaklaşık 10 tane köpek gördüm ve bu köpekler bağlıydı. Sahipleri ile geziyorlardı ve bir kişi daha vardı yanımda. Bir evdeydik ve çok korkmuştum. Yanımdakine çıkalım buradan diyordum. Umursamıyordu. Yanımdaki kişi amcamın oğluydu ve telefonla oynuyordu.