Rüyada Köpekbalığı Görmek

Rüyada köpekbalığı görmek, rüyayı gören kişinin etrafında bulunan gizli bir düşmana delalet edip bu kişinin oldukça art niyetli, dişli, içten pazarlıklı, kıskanç biri olduğuna gizliden bazen de açıktan rüya sahibini her daim zor duruma düşürmeye çalıştığına delalet eder. Rüyayı gören kişinin en yakınında olan kişilere karşı dikkatli olması gerektiğine yorumlanıp bu kişilere karşı ince eleyip sık dokumasının faydalı olacağına ve kimin düşmanı olduğunu anlamakta zorluk çekebileceğine delalet eder.

Rüyada Köpekbalığını Yediğini Görmek

Rüyada köpek balığını yediğini görmek, rüyayı gören kişinin etrafında bulunan düşmanını ya da her hangi zorlu bir rakibini alt edeceğine rahat bir nefes alacağına delalet eder.  Rüyayı gören kişinin iş hayatında alının teri ile olan kazancının son damlasına kadar elde ederek daha büyük kazançları da kazanacağına delalet eder.

Rüyada Köpekbalığı ile Yüzdüğünü Görmek

Rüyada köpekbalığı ile yüzdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatına delalet edip iş hayatında oldukça zorlu bir rakip ile mücadele etmek durumunda kalacağına, aynı işe talip olmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin daha fazla çalışması, daha fazla hırslanması gerektiğine delalet edip düşmanı alt etmek için elinden geleni yapması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Köpekbalığının Saldırması

Rüyada köpekbalığının saldırması, rüyayı gören kişinin düşmanı olan kişi tarafından zarar uğratılacağına oldukça zorlu olan bu düşman sebebi ile sıkıntı yaşamaya yorumlanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

ÖMER SENTÜRK

Merhaba ben Ömer,

Bugün Rüyamda gördügüm sey cok tuhaf ve migdemi hala bulandiriyor..

Rüyamda bi cocuk Köpekbalik tarafinda yenildigni gördüm, ama yedigni daha hatirlamiyorm sadece yedigni biliyorm..
Sonrasinda mahallede yürürken bir adam tanilmadik bi adam gelip o cocugun babasini cekmeye basladi onu köpek baligna oglu gibi yem olarak getiricekti ama adam gelmemek icin cabalayonca adamin cebinden biyerden köprk balignin yavrusu cikti ve onu boynundan isirip adamin derisini kopardi ve o anda heryer kan degilde o rengte su fiskirmaya basladi sonrada onu köpekbaligina öyle halde sürwkledi ve sonrada uyandim.

Bu nasil rüya ya