Rüyada Yeşil Su Görmek

Rüyada yeşil su görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşamında helal kazanç elde edeceğine ve manevi anlamda da huzur bulacağına delalet eder. Rüyada yeşil su görmek aynı zamanda rüya sahibinin etrafında olan insanlar ile olan muhabbetinin gayet iyi ve uyumlu olacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin her ne istiyor ise gerçekleşeceğine, dilek ve arzularına kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Yeşil Su Yılanı Görmek

Rüyada yeşil su dolu havuz görmek, rüyayı gören kişinin etrafında ona zarar vermek isteyen düşmanın olduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişinin başarılı olmasını ya da güzel bir yaşam sürmesine hasetlenen bu kişinin yapacağı planı rüya sahibinin yakın bir dostunun bozacağına ve onlardan rüya sahibinin haberi olmadan ve zarar görmeden halledileceğine delalet eder.

Rüyada Yeşil Su Dolu Havuz Görmek

Rüyada yeşil su yılanı görmek, rüyayı gören kişinin bolluk ve bereket içinde olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin hem maddi anlamda hem de manevi anlamda zenginleşeceğine delalet eder. Rüya sahibinin kazandığı paranın helal olup aynı zamanda aile yaşamının da huzurlu olacağına tabir olur.

Rüyada Yosunlu Havuz Görmek

Rüyada yosunlu havuz görmek, rüyayı gören kişinin kafasının oldukça karışmış olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin iş konusunda kararsız kalacak olmasına tabir edilip, işe girip girmeme ya da işte yapacağı çalışmalarda belli belirsiz bazı kararsızlıklar yaşadığına ya da yaşayacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın