Rüyada Yıldırım Düşmesi

Rüyada yıldırım düşmesi görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda yaşayacağı büyük bir şanssızlığa delalet eder. Rüyada yıldırım düşmesi hayır olarak yorumlanmıyor. Rüya sahibi hakkında çıkacak olan dedikodulara ya da iftiraya da tabir olunuyor. Rüyada yıldırım düşmesi görüp hasar olmadığını görmek ise tehlikeden son ada kurtulacak olmaya tabir ediliyor.

Rüyada Eve Yıldırım Düştüğünü Görmek

Rüyada eve yıldırım düştüğünü görmek, rüyayı gören kişinin hanesinde yaşanacak olan tartışmalara ve huzursuzluklara delalet eder. Bazı âlimlere göre ise hane içinde bir kimsenin amansız bir hastalığa düşecek olmasında delalet eder.  Başka kimsenin evine yıldırım düştüğünü ve yangın çıktığını görmek ise sıkıntı yaşamaya ve yaşanacak olan skandal olaylara tabir olunur.

Rüyada Yıldırım Düşmesi Sonucunda Yangın Çıktığını Görmek

Rüyada yıldırım düşmesi sonucunda yangın çıktığını görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamandan kötü ya da üzücü bir haber alacağına delalet eder. Rüya sahibinin iş hayatında iflas edeceğine ya da işten çıkarılacağına, elinde olan her ne kadar malı var ise kaybedeceğine ve çok borçlanıp borçları sebebi ile mahkemeye çıkacağına delalet eder. Rüya sahibinin çok yanlışlar yaptığına, hak yolundan ayrıldığına da tabir olunur.

Rüyada Şimşek Üzerine Düştüğünü Görmek

Rüyada şimşek üzerine düştüğünü görmek, rüyayı gören kişinin canını yakan ve ona zarar veren bir kişiye karşı intikam duygusu ile dolduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişinin bu kimseden intikamını alacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın