Rüyada Helallik İstemek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Helallik İstemek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada helallik istemek kişinin dünyevi hayata dair ciddi istekleri olduğuna yorulur. Bu isteklerini tek tek gerçekleştirebilecek fırsatlara sahip olacağı rivayet edilir. Çevresindeki insanlar tarafından hayırlı biri olarak anılacağı müjdelenir. Maddi açıdan refaha kavuşacağı da bir başka tabir olarak yer alır.

Rüyada Helallik Vermemek

Rüyasında helallik isteyen birine helallik vermemek hayırlı değildir. Ya kendisinin ya da karşısındakinin hayatının akışını değiştirebilecek büyük bir yanlışa delalettir. Bir başka yoruma göre de büyük bir günahın farkına varmayarak, günahı sürdürmeye de alamettir.

Rüyada Helalleşmek

Gerçek hayatının önemli bir dönemecinde olan kimsenin bu rüyayı görmesi, bu dönemde kayda değer bir destek göreceği ve hayatını istediği gibi şekillendirebileceği müjdelenir.

Rüyada Helallik Almak

Rüyada birinden helallik alan kimsenin eline beklemediği bir maddi gelir geçeceği müjdelenir. Hastalıkta görüldüyse şifaya, darlıkta görüldüyse bolluğa, kötü günde görüldüyse huzura delalettir.

Rüyada Helallik İstendiğini Görmek

Bu rüya görüldüğü kişinin şahsına özel bir durumla alakalı sıkıntı çekeceğine alamettir. Uzun sürecek olan bu sorunların aniden ve kolay bir şekilde çözülmesine yardımcı olabilecek fırsatlar doğar. Rüyada helallik istendiğini görmek, kalbi temiz kimsenin bu fırsatları yakalayarak bu sıkıntıları başından çok kolay bir şekilde savabileceğine delalettir.

Rüyada Helallik Alamamak

Rüyasında birinden helallik isteyip de alamamış kimsenin vicdan muhasebesi yapması gereken durumlara düşeceği ve çok pişmanlık duyacağı rivayet edilir. Tavırları veyahut sözleri ile kalp kıracak ancak kendi tavrının yanlış olduğunu da çok sonradan anlayacaktır.

Rüyanızı Paylaşın!
Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

H

H harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste