Rüyada Helallik İstemek

Rüyada helallik istemek kişinin dünyevi hayata dair ciddi istekleri olduğuna yorulur. Bu isteklerini tek tek gerçekleştirebilecek fırsatlara sahip olacağı rivayet edilir. Çevresindeki insanlar tarafından hayırlı biri olarak anılacağı müjdelenir. Maddi açıdan refaha kavuşacağı da bir başka tabir olarak yer alır.

Rüyada Helallik Vermemek

Rüyasında helallik isteyen birine helallik vermemek hayırlı değildir. Ya kendisinin ya da karşısındakinin hayatının akışını değiştirebilecek büyük bir yanlışa delalettir. Bir başka yoruma göre de büyük bir günahın farkına varmayarak, günahı sürdürmeye de alamettir.

Rüyada Helalleşmek

Gerçek hayatının önemli bir dönemecinde olan kimsenin bu rüyayı görmesi, bu dönemde kayda değer bir destek göreceği ve hayatını istediği gibi şekillendirebileceği müjdelenir.

Rüyada Helallik Almak

Rüyada birinden helallik alan kimsenin eline beklemediği bir maddi gelir geçeceği müjdelenir. Hastalıkta görüldüyse şifaya, darlıkta görüldüyse bolluğa, kötü günde görüldüyse huzura delalettir.

Rüyada Helallik İstendiğini Görmek

Bu rüya görüldüğü kişinin şahsına özel bir durumla alakalı sıkıntı çekeceğine alamettir. Uzun sürecek olan bu sorunların aniden ve kolay bir şekilde çözülmesine yardımcı olabilecek fırsatlar doğar. Rüyada helallik istendiğini görmek, kalbi temiz kimsenin bu fırsatları yakalayarak bu sıkıntıları başından çok kolay bir şekilde savabileceğine delalettir.

Rüyada Helallik Alamamak

Rüyasında birinden helallik isteyip de alamamış kimsenin vicdan muhasebesi yapması gereken durumlara düşeceği ve çok pişmanlık duyacağı rivayet edilir. Tavırları veyahut sözleri ile kalp kıracak ancak kendi tavrının yanlış olduğunu da çok sonradan anlayacaktır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (7)

Eda Sarıtürk

rüyamda anneannem,annem ve benden helallik istiyordu,bende ağlayıp sende hakkını helal et diyordum,nasıl yorumlamak lazım?

ayşe fidan

Ruyada mezar uzerindeki bi bardakta annemden helallik alinmasi gerektigi yaziyor

Atiye demir

Alzheimer hastası babamı izbe loş bir odada gördüm uzaklarda erkek kardeşime birlikteydi.perişan haldedir ondan helallik istedim o da verdi.

Mehtap zencirci

Rüyada sevdiğin erkeğin annesinin senden helallik istemesi

Erkan kaya

Hocam simdi ben birinden helalik istedim vermedi aradan epey bi vakit gecti taki iki gun onceye kadar ben uzun bi yola ciktim kendisini bundan haberi yoktu zaten farklu sehirledeyiz birden beni aradi bana dedi seni ruyamda gordum kapali dort duvar arsindaydin bana sesleniyordun hellik istiyordun kendisi bunu gorup uyanmis annesine soylemis beni aradi hellik verdi simdi yine uzun bi yula cikacam icimde bi kurt var sanki gelmis yaradan helalik vermeyen bi o vardi onun ruyasina girmisim gibi aradim birdeyler bulamadim bana yardim ederseniz cok sevinirim

Deniz

Rüyamda kaynanam benden hakkımı helal etmemi istedi. Ayrıca bir sürü fareler beni ısırıp saldırıyorlardı. Rüyam ne anlama geliyor? Yorumlar mısınız?

Remziye

Rüyada kızımın sevdiği çocuğun bizim evde kızıma Kuran öğrettiğini gördüm. Kızım ondan ders alıyordu. Erkek çocuğu rüyamda ilk defa gördüm. Bu rüyamın anlamı nedir?