Rüyada İğde Yemek

Rüyada iğde yemek ihtiyaç sahibi kimseler ile gelirini paylaşarak çevresindeki insanlar sayesinde sevap almayı işaret eder. Eğer rüya sahibi evli bir erkek ise, evlatlarının da kendileri gibi hayırlı olacağı rivayet edilir.

Dünyada yapılanlara istinaden alınacak olan hayır dualarını müjdeler. Ebeveynlerin razı olduğu evlatlardan olmayı, saygı duyulan, yardımsever biri olmayı alamet eder. Rüyada iğde, dini bütün kimseleri tasvir eder ve bu rüyayı gören kimsenin geleceğinin parlak olduğu rivayet edilir. Birbirinden çok farklı rüya anlamlarının var olmasının sebebi rüya tasvirlerinin temel olarak tek bir unsur üzerinden değil de rüyanın bütün içeriği göz önüne alınarak yapılmasıdır.

Rüyada İğde Toplamak

Birbirinden farklı yorumlara sahip olan bu rüyayı daha doğru yorumlayabilmek için rüyadaki tek bir unsura değil de rüyanın bütününü ele almak gerekir. Rüyasında iğde topladığını gören kimsenin, ailevi ilişkilere yönelik yapılan bir yorumunda aile bireylerini yan yana getirebilmek için oldukça büyük eforlar sarf ettiği rivayet edilir. Çocuk sahibi olan kimselerin bu rüyayı görmesi evlatlarının hayırlı insanlar olacağına delalettir.

Rüyada İğde Ağacı Görmek

Helal kazancı, ahlaklı kimseler ile iyi ilişkileri müjdeleyen bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin yaptıracağı okul, hastane, cami gibi bir inşa ile birçok insanından çok sefer hayır duasını almayı da rivayet eder. Aynı zamanda, aile içi ilişkilerinde sağlıklı iletişimler kurulduğuna, alın teriyle elde edilmiş helal kazançlara da alamettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın