Rüyada İdam Edilmek

Rüyada idam edilmek kedere alamettir. Rüya sahibinin başına dizi dizi sıkıntılar geleceği, güvenilen kişilerden darbe alınacağı, beklenmedik sıkıntıların doğacağı rivayet edilir. Rüyasında idam edildiğini ya da edileceğini gören kimsenin çevresindeki insanlarla ilişkilerine dikkat etmesi ve adımlarını sağlam atması gerekir.

Rüyada İdam Görmek

Hayırsız bir rüyadır. Böyle rüyalar kimseye anlatılmamalı ve mümkün olduğu kadar rüyadan uzaklaşmalıdır. Çünkü bu rüya ile maddi sıkıntı, sağlık problemleri, kötü rastlantılar, çoğu ilişkide huzursuzluklar ve küslükler rivayet olunur.

Rüyada Asılmak

Rüyasında asıldığını görmek iyiye yorulmalıdır. Eşref saatini yakın zamanlarda yakalayacağı ve dualarının kabul olacağı alamet olur. Talihi yüzüne gülecektir.

Rüyada Darağacı Görmek

Rüyada darağacı da sevinci simgeler. Eğer ferah bir rüyada görüldüyse isteklerin teker teker ele geçerek başarıya, huzura ve hevese kavuşacağına delalettir.

Rüyada İdam Sehpası Görmek

Rüyasında idam sehpası gören kişinin iş hayatında biraz daha özenli davranması gerekir. Çünkü kendinden emin olmadan atılacak adımların sıkıntı yaratacağı bu rüya ile rivayet olur. Önemli haberler geleceğine ve haberi beklerken aşırı endişelenmeye de delalettir.

Rüyada Hapishaneye Düşmek

Rüyasında hapse düştüğünü gören kişilerin sıkıntıları duygularından ve başındaki belalardan kurtulacağı kişiye bu rüya ile müjdelenir. Ruhuna huşu, bedenine deva verileceği rivayet olur.

Rüyada İdam Mahkumu Olmak

Hayırla anılmayan rüyalardandır. Bin bir belanın başa musibet olacağı rivayet edilir. Böyle rüyalar görüldüğünde dikkatli olmak ve maneviyatı güçlü tutmaya çalışmak gerekir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın