Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek

rüyada cumhurbaşkanı görme

Android Uygulamamızı İndir!

 • Anasayfa >
 • C >
 • Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek

Rüyada cumhurbaşkanını görmek, terfi edeceğinize, yükseleceğinize, bol kazanç elde edeceğinize, ticarette karlı işler yapacağınıza ve yoksulluktan kurtu­lacağınıza, zengin olacağınıza işaret olarak tabir olunur.

Rüyada bulunduğunuz memleke­tin cumhurbaşkanını görmek, fevkalade mesut ve bahtiyar bir rü­ya olarak kabul edilir ki her ne muradınız varsa, hepsi gerçekleşe­cek ve aradığınız saadeti fazlasıyla elde edeceksiniz demektir. Ya­bancı bir memleketin cumhurbaşkanını görmek, bütün işlerinizi kolaylıkla başarmaya muvaffak olacağınıza işarettir.

Rüyada Cumhurbaşkanını dargın görmek, rüyayı görenin namaz ve ibadetinde yaptığı bidata veya gördüğü dargınlık kadar dininin bozukluğuna işârettir.

Rüyada Cumhurbaşkanını güler yüzlü ve sevinçli olarak görmek, ondan emin olduğu miktarda din ve dünyaca erişeceği hayır ve yüksekliğe, ucuzluk ve bolluğa ve halinin düz­gün olduğuna işârettir.

Rüyada Cumhurbaşkanı olduğunu gör­mek, halkın nazarında büyütülmeye ve mura­dına kavuşmaya işârettir.

Rüyada Cumhurbaşkanının kendisjyle ko­nuştuğunu görmek, şeref ve yüksekliğe nâil olmaya işârettir.

Yine rüyada Cumhurbaşkanının kendisiyle konuştuğunu görmek, uyanıkken Cumhurbaş­kanı ile konuşmaya; o kimsenin şöhret ve nîmete nâil olmasına; eğer hapiste ise, hapislik­ten kurtulmasına; fakir ise, zenginleşmesine; tüccar ise, kazancının çok olmasına; düşmanlık halinde ise, bundan kurtulmasına işâret eder.

Cumhurbaşkanı ile yemek yediğini gören kimse şereflenir ve yediği yemek miktarı kur­tuluş ve zafere erer.

Cumhurbaşkanının, kendisine dünya eşya­larından bir şey verdiğini görse, o verdiği eş­yanın kıymetince şerefe nâil olur.

Cumhurbaşkanının hasta olarak görülmesi, dinindeki hastalığına, halkına zulmetmesine ve o sene içerisinde vücudunun sıhhatli olmasına işârettir.

Bir kimse, Cumhurbaşkanı ile kucaklaştığı­nı veya onunla tokalaştığını ve aralarında iyili­ğe dair bir söz söylendiğini görse, o kimsenin Cumhurbaşkanı veya servet sahibi birisinin fanında halinin iyi olmasına işârettir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

 1. fatih saraç

  Rüyamda cumhurbaşkanını gördüm. Evimizin balkonunda konuşma yapıyordu. bende fotograf çektirdim. gülüyordu. az bi konuşmamız ve şakalşmamız oldu.

 2. Özge tabaoĝlu

  Rüyamda once Abd cumhurbaskanini gordum ama o eşi ve korumalari vardi daha sonra simdi cumhurbaskanimizi gordum o tekti ne koruma ne esi vardi ve ne mutlu ne de uzgundu sonra o da kalkip gitti ve boyu üç metreydi

 3. soner faydalı

  ruyamda cumhur başkanıyla telefonumu degiştirdim ve bana iyi davrandı ve elımı sıktı ve sohbet ettik ve sonra yeni bir arabayla bindimi gördüm ormanlık bır yolda gittimi gördüm

C

C harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste