Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek

Rüyada cumhurbaşkanını görmek, terfi edeceğinize, yükseleceğinize, bol kazanç elde edeceğinize, ticarette karlı işler yapacağınıza ve yoksulluktan kurtu­lacağınıza, zengin olacağınıza işaret olarak tabir olunur.

Rüyada bulunduğunuz memleke­tin cumhurbaşkanını görmek, fevkalade mesut ve bahtiyar bir rü­ya olarak kabul edilir ki her ne muradınız varsa, hepsi gerçekleşe­cek ve aradığınız saadeti fazlasıyla elde edeceksiniz demektir. Ya­bancı bir memleketin cumhurbaşkanını görmek, bütün işlerinizi kolaylıkla başarmaya muvaffak olacağınıza işarettir.

Rüyada Cumhurbaşkanını dargın görmek, rüyayı görenin namaz ve ibadetinde yaptığı bidata veya gördüğü dargınlık kadar dininin bozukluğuna işârettir.

Rüyada Cumhurbaşkanını güler yüzlü ve sevinçli olarak görmek, ondan emin olduğu miktarda din ve dünyaca erişeceği hayır ve yüksekliğe, ucuzluk ve bolluğa ve halinin düz­gün olduğuna işârettir.

Rüyada Cumhurbaşkanı olduğunu gör­mek, halkın nazarında büyütülmeye ve mura­dına kavuşmaya işârettir.

Rüyada Cumhurbaşkanının kendisjyle ko­nuştuğunu görmek, şeref ve yüksekliğe nâil olmaya işârettir.

Yine rüyada Cumhurbaşkanının kendisiyle konuştuğunu görmek, uyanıkken Cumhurbaş­kanı ile konuşmaya; o kimsenin şöhret ve nîmete nâil olmasına; eğer hapiste ise, hapislik­ten kurtulmasına; fakir ise, zenginleşmesine; tüccar ise, kazancının çok olmasına; düşmanlık halinde ise, bundan kurtulmasına işâret eder.

Cumhurbaşkanı ile yemek yediğini gören kimse şereflenir ve yediği yemek miktarı kur­tuluş ve zafere erer.

Cumhurbaşkanının, kendisine dünya eşya­larından bir şey verdiğini görse, o verdiği eş­yanın kıymetince şerefe nâil olur.

Cumhurbaşkanının hasta olarak görülmesi, dinindeki hastalığına, halkına zulmetmesine ve o sene içerisinde vücudunun sıhhatli olmasına işârettir.

Bir kimse, Cumhurbaşkanı ile kucaklaştığı­nı veya onunla tokalaştığını ve aralarında iyili­ğe dair bir söz söylendiğini görse, o kimsenin Cumhurbaşkanı veya servet sahibi birisinin fanında halinin iyi olmasına işârettir.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (3)

fatih saraç

Rüyamda cumhurbaşkanını gördüm. Evimizin balkonunda konuşma yapıyordu. bende fotograf çektirdim. gülüyordu. az bi konuşmamız ve şakalşmamız oldu.

Özge tabaoĝlu

Rüyamda once Abd cumhurbaskanini gordum ama o eşi ve korumalari vardi daha sonra simdi cumhurbaskanimizi gordum o tekti ne koruma ne esi vardi ve ne mutlu ne de uzgundu sonra o da kalkip gitti ve boyu üç metreydi

soner faydalı

ruyamda cumhur başkanıyla telefonumu degiştirdim ve bana iyi davrandı ve elımı sıktı ve sohbet ettik ve sonra yeni bir arabayla bindimi gördüm ormanlık bır yolda gittimi gördüm