Rüyada Ziyaret Görmek

Rüyada Ziyaret Ettiğini Görmek

Rüyasında sevdiği bir kimseyi veya dostlarını ziyaret ettiğini gören kimse, beklemediği bir yerden kısmete ereceğine ve mutluluğa kavuşacağına işaretle tabir olunur. Sevmediği bir kimseyi ziyaretini gören kimse ise, üzücü bir haber ile karşılaşır, şeklinde tabir olunur.

Rüyada dostları ziyaret etmek, sevgi ve sadakate, vefa ve hayırlı fıtrat üzere olmaya işârettir.

Rüyada akrabayı ziyaret etmek, uzun ömre ve rızk bolluğuna delâlet eder.

Rüyada Kutsal Yerleri ve Kişileri Ziyaret Etmek

Rüyada, Beytü-I Mukaddesi ve mübarek yerleri ziyaret etmek, hayır ve bereket meydana gelmesine, ilimlere, harika sırlara muttali olmaya işârettir.Rüyada  Mukaddesi ziyaret, berekete, ilimlere, harika sırlara muttali olmaya yorumlanır.

Rüyada Mescit-i Afesa’yı ziyaret ettiğini görmek, yararlı ilime, gizli sırlara vakıf olmaya ve berekete ermeye işarettir.

Rüyada Peygamberimiz Hazret-i Muhammedi (s.a.s.) ziyaret ettiğini görmek, sâlih amel işlemeye, kendisini Allah’a (c.c.) sevdirmeye, şanın yücelmesine, korkudan emin olmaya ve halkın büyüklerine yaklaşmaya, Efendimiz’in (s.a.s.) şefaatine, âlim ve büyük kimselere muhabbet etmeye, Ehl-i Beyt’i ve onları sevenleri sevmeye işâret eder.Rüyada Peygamberimizi ziyaret, korkudan emin olmaya ve halkın büyüklerine yaklaşmaya, şanın yücelmesine, alim ve büyükleri sevmeye yorumlanır. Peygamberimizi görmek, bazan da hidayet ilim ve olgunluğa yorumlanır.

Bir kimse rüyasında Kabe’ yi ziyaret ediyormuş olduğunu görse, bu rüyası, onun hacca gideceğine, dualarının kabul olacağına, manevi rızka ereceğine, salih ameller işlemeye ve din işlerinde düzeleceğine işaretle yorumlanır.

Rüyada Hz. İbrahim’i ziyaret etmek, anne babaya itaat ve onlara iyiliğe, kendini onlara sevdirmeye işârettir.

Rüyada birini ziyaret etmek, mutluluğun habercisidir. Rahatsızlık veren bir ziyaret ise, pek hoşlanmadığınız kişilerle muhatap olmak zorunda kalacağınızın işaretidir. Etrafınızda kötü ve ikiyüzlü insanların sayısı artabilir.

 

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Helin

4 sene önce yakın olduğum bir arkadaşımın evine gidiyordum ama ailemden gizliydi.Onun anne ve babasıda evdeydi ve bana çok iyi davranmışlardı,onlara da ailem sizi ararsa size geldiğimi söylemeyin demiştim ve tamam demişlerdi.Daha sonra saatin geç olmaya başladığını fark edip evden çıkıyordum burdan eve nasıl giderim diye düşünüyordum sonrada uyandım.