Rüyada Zeytin Ağacı Görmek

Rüyada görülen zeytin ağacı hayra ve iyiye yorumlanır.

Rüya yorumcularına göre, rüyada zeytin ağacı görmek, rızk bolluğuna, hayır ve bereket çokluğuna ve ilme (ilim sahibi olmaya) gibi, güzelliklere işaret eder demişlerdir.

Zeytin ağacı görmek, iyi, saygın bir kimse olduğunuza işarettir. Evliler için yakında çocuğunuz olacağına, zeytin ağacı diktiğini görmek, yakın zamanda hayırlı bir işe başlayacağınıza, zeytin aldığınızı görmek, yapacağınız işten iyi para kazanacağınıza, hayır ve fayda göreceğinize işarettir. Zeytin ağacına çıktığını görmek, nimete kavuşmaya, ağaçtan indiğini veya düştüğünü görmek, zarara uğramaya yorumlanır.

Bir kimse rüyasında zeytin ağacı görse, bu rüyası, onun muradına nail olacağına (ereceğine), istek ve arzusuna ka­vuşacağına işarettir.

Rüyasında zeytin ağacı diktiğini gören kimsenin rızkı ve geçimi bol olur ve bolluk içinde geçecek hayata işarettir.

Bir kimse rüyasında bahçesinde bir zeytin ağacı bitmiş ol­duğunu görse, bu onun bir oğlu olacağına, bu oğlundan hayır ve menfaat göreceğine işaret olarak yorumlanır.

Bir kimse rüyasında zeytin ağacına su vermekteymiş oldu­ğunu veya dibini çapalayıp kabartmaktaymış olduğunu görse, bu onun zengin olmak için bazı sebeplere baş vur­duğuna ve zenginlik için ticarete başladığına veya başla­yacağına işaretle yorumlanır.

Bir kişi rüyasında bir zeytin ağacı satın almış olduğunu görse, bu onun hayır ve iyiliğe kavuşacağına, bolluk ve be­rekete mazhar olacağına, bolluktan fayda ve yarar görece­ğine işaret olarak tabir edilir.

Rüyasında bir zeytin ağacına çıkmış olduğunu gören kimse, birçok nimete kavuşacağına işaretle tabir olunur.

Bir kişi rüyasında zeytin ağacından indiğini, iniyormuş ol­duğunu görmesi, elindeki nimetlerin gideceğine işarettir.

İyilik sahibi olan ve iyi bir kişi olarak tanınan bir kimse, rüyasında zeytin ağacı görmüş olsa, bu onun elindeki nimetin çoğalacağına işaret olarak yorumlanır.

 

Rüyada zeytin ağacı görmek, mala veya ailesi, çocukları için iyi bir adam, faydalı ve saygı değer bir aile reisi olan bir adama işaretle iyi bir kader, (alın yazısı) tecelli edecek güzel şeylere yorulur.

Mal ve eşyayı sembolize eder. Zeytin ağacı, ailesi ve çocukları için hayırlı ve iyi kalpli bir adam anlamına gelir. Bazı yorumlara göre de ileride lider olacak bir çocuk ya da yüksek bir mevkidir. Ağaçtan zeytin topladığını gören, bereket ve hayırla karşılaşır.

Zeytin yaprağı, güvenilir, sağlam bir şeye tutunmaya, iyi kimselere ve onlardan gelecek iyiliğe işaret eder. Hasta rüyasında zeytin görürse, iyileşecek demektir. Rüyada zeytin para kazanmak demektir. Siyah zeytin, bundan sonra rahat ve huzur içinde yaşamak demektir. Yeşil zeytin zengin olmak ve gayrimenkul almak demektir. Zeytin ağacı kısmet demektir.

Bir yanıt yazın