Rüyada Zırh Görmek

Rüyada zırh görmek, düşmanlardan korunmaya işaret eder. Rüyasında zırh dokuduğunu gören kimse, ken­disine kuvvetli bir ev yapacağına işaretle yorumlanır.Rüyada görülen zırh, düşmandan korunmaya yorumlanır. Bir kimse zırh dokuduğunu görse, kuvvetli bir yer yapar.

Rüyasında zırh giydiğini görmek, çok zengin ve mutlu bir hayat yaşayacağınıza işaretle tabir olunur. Zırh giydiğini gören kimsenin işinden atılma tehlikesi olmaz, üzüntüden de uzak olur, mal- mülk elde eder. Bazı yorumlara göre de kuvvetli ve babasının yardımına koşan çocuktur.Rüyada giyilen zırh, yardımcı erkek kardeşe, yahut şefkatli bir çocuğa yorumlanır.

Rüyasında zırhlı gibi harp gemileri görmek, çok kuvvetli ve itibarlı bir makama yükseleceğinize işaretle tabir olunur.

Rüyanızda zırh giymiş adamlar görmek, dost ve arkadaşlar sebebiyle bütün zor ve müşkül olan işleri kolayca halletmeye işaretle tabir olunur.

Rüyada zırhlı savaş gemileri görmek, çok yüksek bir dereceye çıkarak halk tarafından sevilmeye işaret eder.

Zırh, kuvvetli ve babasının yardımına koşan bir çocuktur.

Zırh korkudan emin olmağa mal ve menfaata yorumlanır. Zırh kadın için örtü veya kendisini koruyan kocadır. Zırh devlet ve saltanata yorumlanır.

 Rüyada zırh yapan kimseyi görmek, çetin ve müşkül işleri kolaylaştırmaya ve niyet ettiği şey hakkında meydana gelecek yumuşaklığa, bekar için evlenmeye yorumlanır.

Bir yanıt yazın