Rüyada Zenci Erkek Görmek

Rüyada zenci erkek görmek, güç ve itibar sahibi birinden kısa süre içinde bir iş teklifi alacağınıza ya da bu kişiden size cazip bir teklif geleceğine dalalet eder.

Rüyada zenci adam görmek genellikle, rüyayı gören kişinin mutlak güç elde edeceğine, otorite sahibi olacağına, bir grubu ya da ekibi yöneteceği bir makamda olacağına, herkesin sizden razı olduğu rahat bir hayat süreceğinize işaret eder.

Rüyada Çıplak Zenci Erkek Görmek:

Rüyada çırılçıplak zenci bir adam görmek, zorlu hayat koşullarının sonlanacağına ve sıkıntılardan kurulanacağına işaret eder.

Rüyada yalnızca üstü olmayan, kaslı bir zenci erkek görmek, yakın zamanda sizden daha saygı gören ve itibar sahibi birinin sizi çok hayırlı bir iş seyahatine davet edecek olması olarak yorumlanır. Bu itibar sahibi insan aynı zamanda sizin yükselmeniz büyük rol oynayacak. Eğer kibirle yaklaşmaz ve karşınızdaki kişinin sizden daha güçlü ve akıllı olduğunu kabul ederseniz bu kişinin size çok yardımı dokunacak.

Rüyada Zenci Bir Erkek ile Cinsel İlişkiye Girmek:

Rüyada zenci bir erkekle cinsel ilişkiye girdiğini gören kişi için bu rüya çok hayırlıdır. Bolluk, bereket , mal ve mülkün artması olarak yorumlanan bu rüyalar, rüya sahibinin yakın zaman içinde evlilik teklifi alacağına da işaret edebilir.

Rüyada bir zenci ile kendi rızası dışında ilişkiye girdiğini gören kimse, yakın zamanda hayatını etkileyecek kötü bir haber alacaktır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Hasan ali ümit öz

Biz servis işi yapıyoruz
Arabaların birisinde ağzı açik bir kolide ölü bir siyah kedi vardı arabayı ben kullanıyordum
Fren yaptım kedi ileri geri yaptı sanki ağzında birşey vardı
Aynı akşam bizim yazlığımız gerçekte yok ama yazlığımız var oluyor 5.6 kişi arap adamlar üzerlerinde mavi tulumlar var kapının orda garip hareketler ediyor
Sonra komşuların oralarda aynı garip hareketleri ediyorlar
Her yer yemyeşil hava güneşli harika bir yazlıkta
Bu iki rüyayla rekaip kandili gecesi gecesi akşam 9 10 civarı yatar yatmaz gördüm