Skip to Content

Rüyada Vajina Görmek

Rüyada vajina görmek, rüyayı gören kişinin refaha ve iç huzuruna kavuşması şeklinde yorumlanır. Rüyasında vajina gören kişi, yaşamındaki bütün acılardan, kırgınlıklardan, sıkıntılardan ve üzüntülerden kurtulacak, yalnızca şahsına değil çevresindeki dostlarına da fayda sağlayacaktır. Rüyada vajina görmek gelir elde etmek, kazancını huzurlu bir şekilde yemek, gönül zenginliği ve refah anlamına gelir. Rüya sahibi kişi bereketli günler görecek, sonu iyi olacak bazı işlere girecek ve bunlardan karlı çıkacak, zenginliğe erişecek ve ömrü rahat içinde geçecek şeklinde tabir edilir.

Rüyada Vajina Akıntısı Görmek

Bu rüya, borca girmek ve bu sebeple sıkıntı zamanlar geçirmek şeklinde ifade edilir. Rüyada vajina akıntısı görmek, kötü ve üzüntü verici haberler alması, rüya sahibinin sinirlenmesine sebep olacak durumlarla karşılaşması şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kendi Vajinasını Görmek

Rüyasında kendi vajinasını gören rüya sahibinin, işlerini kendi başına halledebileceğine, hiç kimseden destek görmeden bu işlerin altından kalkacağına delalet eder.

Rüyada Vajinada Kıl Görmek

Bu rüya, aile içinde ortaya çıkacak sıkıntılara ve zorluklara işaret eder. Rüya sahibi aile bireylerinden bazılarının karşılaşacağı kötü olaylardan dolayı fazlasıyla üzüntü duyabilir ya da çevresindeki birisinden nankörlük ve haksızlık görerek çok üzülebilir.

Rüyada Kadın Cinsel Organı Görmek

Rüyasında kadın cinsel organını gören rüya sahibi, bir işten nasiplenir ya da bir mirastan pay alır. Bu rüya, rüyayı gören kişi için mal mülk ve gelir elde etmek şeklinde tabir edilir.