Rüyada Testis Görmek

Rüyada testis görmek, hiç de olumlu anlamlar taşımaz, rüya sahibi kişinin evinin dahilinde meydana gelecek kopuşlara ve ayrılıklara delalet ettiği şeklinde yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin aile üyeleri arasında yaşanacak bir kısım tatsız olaylar, tartışmalar ve kuşak çatışmaları sebebiyle ailenin parçalanacağına, hane içinde ayrılıkların mümkün olacağına işaret eder.

Rüyada Testis Kesilmesi

Bu rüyayı gören kişinin iyi geçindiği bazı kişilerle arasının açılacağına ve yolları karşılıklı olarak ayırma kararının alınacağına delalet eder ve uğursuzlukların yaşanacağı şeklinde tabir edilir. Rüyayı sahibinin ağzının tadının kaçacağına, kendisini haksızlığa ve ihanete uğramış gibi hissedeceğine ve bunu uzun müddet hazmedemeyerek öfkeli günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada Testislerin Sıkılması

Rüyada testislerinin sıkıldığını gören kişinin, hayırsız kimselere güvenip onlarla yola çıkacağına, ortak bazı işlere girişeceğine ama bu kişilerin kendisini yarı yolda bırakacağına ve ihanet edeceğine delalet eder. Rüya sahibinin özveride bulunduğu kimselerden umduğu karşılığı alamayacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Testislerin Kopması

Bu rüya da yine aile içi ilişkilerle bağlantılı olarak tabir edilir rüya sahibi kişinin aile yaşantısında dertlerle ve zorluklarla karşılaşacağına, aile üyelerinin kendisine karşı cephe alınacağına, rüya sahibinin yalnız kalacağına, çaresizliğe ve melankolik hallere kapılacağına delalet eder.

Rüyada Testislerini Kesmek

Rüyayı gören kişinin son derece yakını olan ya da kan bağı olan kişilerle bazı sorunlar yaşayacağına, bu sorunlar sebebiyle durumun onlarla olan ilişkilerini bir anda kesmeye kadar varacağına işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın