Rüyada Tecavüze Uğramak

Rüyada tecavüze uğramak, sıkıntıya düşmeye delalet eder. Rüya sahibinin aile yaşamındaki mutluluğun ve huzurun sona ereceğine işaret eder. Rüya sahibi sıkıntılı günler geçirecek, sevdikleriyle münakaşa edecek, zaman zaman kırılacak, zaman zamanda karşısındakini kıracak demektir. Rüyada tecavüze uğramak, kavgaların ve tartışmaların olacağını, rüyayı gören kişinin sevdikleriyle yollarının ayrılma aşamasına geleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Tecavüz Edilmek

Rüyada tecavüz edilmek, bu rüyayı gören kişinin eşiyle ya da sevdiği insanla arasının bozulacağı anlamına gelir. Bu kişi, en sevdiği ve en yakınında olan insanla fikir çatışması yaşayacak ve kimse tarafından anlaşılmadığı şeklinde bir düşünceye kapılarak, mutsuz bir dönem geçirecek şeklinde tabir edilir.

Rüyada Tacize Uğramak

Rüyada tacize uğramak, rüyayı gören kişinin kısa bir süre içinde karşılaşacağı sürpriz bir gelişmeye ya da iyi bir habere delalet eder. Ayrıca, rüya sahibini yaşamdaki sıkıntılara aldırmayan, anı yaşayan ve geleceği pek de düşünmeyen biri olduğu şeklinde tabir edilir.

Rüyada Tecavüzden Kaçmak

Rüyada tecavüzden kaçmak, rüya sahibinin tehlikelerden azade olacağına, şansı sayesinde lanetli bir olaydan kurtulacağına, uğursuz kişilerin kendisinden her daim uzak duracağına işaret eder.

Rüyada Cinsel Tacize Uğramak

Rüyada cinsel tacize uğramak, hayırlı bazı olaylara delalet eder. Bu rüyayı gören kişinin bazı iyi gelişmelerle karşılaşacağı, müjdeli haberler duyacağı, dertlerini, kederini ve sorunlarını unutacağı anlamına da gelir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın