Rüyada Taharetlenmek

Rüyada taharetlenmek, bu rüya sahibinin, iş yaşamında oldukça büyük başarılar kazanacağına, bol miktarda gelire kavuşacağına, böylece kendisine olan güveninin artacağına ve uzun bir süredir uzak durduğu gönül ilişkilerine yeniden başlayacağına ve yeni bir ilişkiye gireceğine, sıkıntılı bir süreci atlatacağına ve büyük bir mutluluk yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Taharet Almak

Bu rüyayı gören kişinin iş ve aile yaşamında dertli bir dönemi ardında bırakacağına, kazançlı bir işe atılacağına, maddi açıdan elinin rahatlayacağına ve yaşamının müreffeh bir hale geleceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin ticarette büyük başarılar kazanacağına ve gerçekten huzurlu bir döneme gireceğine yorulur.

Rüyada Taharet Aldığını Görmek

Bu rüyayı gören kişinin olumlu ve sürpriz bazı olaylarla karşı karşıya kalacağına, bir süredir içinde olduğu bunalımdan kurtulacağına, işine ve sevdiklerine gerekli ilgiyi göstermeye başlayacağına, geleceğe olan umudunu tazeleyeceğine işaret eder.

Rüyada Taharet Almamak

Bu rüya, rüyayı gören kişi adına talihsizlik olarak kabul edilir ve büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin büyük umutlarla giriştiği bazı işlerden yana verdiği emeklerin karşılığını alamayacağına, maddi açıdan zarara uğrayacağına, bu duruma üzüleceğine ve girişimlerinden dolayı pişmanlık duyacağına delalet eder.

Rüyada Tuvalette Taharet Almak

Rüyasında tuvaletteyken taharet alan kişinin tuttuğu yolun doğru olduğu, yaptığı işlerin hakkını verdiği, kazancının helal olduğu, kötü alışkanlıklardan uzak durduğu, dinen ve ahlaken olgun bir kişi olduğu, çevresinde her daim kendisini onurlandıracak ve insanların takdirine mazhar olacak işler yaptığı şeklinde tabir edilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Zeynep D

Merhaba rüyamda babaannemin bana taharet aldırdığını gördüm ne anlama yorulur kendim almıyordum yani