Rüyada Kızlığın Bozulduğunu Görmek | Ruyalar.net

Rüyada Kızlığın Bozulduğunu Görmek

Rüyada kızlığın bozulmasını görmek, cinsel konularda stres altında olduğuna işaret eder. Ancak rüyada kızlık zarının yırtılması, kızlığının bozulmasını görmek hayırlı bir rüyadır.

Normalde evliyken rüyada kızlığının bozulduğunu gören kimse için, eşiyle sevgilerini ve aşklarını tazeleyecekleri, tatile çıkacakları, yeni yerler gezip görecekleri rivayet edilir. Evli kadın rüyasında eğer kendine zorla sahip olunarak kızlığının bozulduğunu gördüyse, rüya gören kişinin yakın zamanda ikilemde kalacağı bir konu üzerinde seçim yapması gerekeceği rivayet edilir. Bu seçimler her ne kadar önemsiz gibi gözükse de yanlış bir seçimle özellikle ileriye dönük maddi bir çıkmazlığa gidilebilir.

Rüyada sevdiğiyle birlikte olarak kızlığının bozulduğunu gören kişi için bu rüya sonra derece hayırlıdır. Rüya gören, bu rüyadan sonra sevdiğiyle daha çok vakit geçirebilir ve yakın bir zamanda evlilik teklifi alabilir.

Rüyada Kızlığının Bozulduğunu Görmek İyi Midir?

Rüyada kızlığını kaybettiğini görmek, son derece hayırlı bir rüyadır. Eğer daha önce kızlığınız bozulduysa, yine de bu rüyayı gördüyseniz, evlilik hayatınızın beklemediğiniz şekilde güzelleşmesi şeklinde yorumlanır.

Kızlığını sokakta kaybettiğini görmek çoğu zaman şaşırtıcı haber alma olarak yorumlanır. Eğer çok yakın bir arkadaş kızlığı bozduysa, arkadaşlığın daha da pekişeceğine ve fesat düşüncelerin arkadaşlıktan uzaklaşacağına işaret eder.

Rüyada denizde kızlığının bozulduğunu görmek yakın bir zamanda çok sevdiği bir kişi için fedakarlıklar yapacağına, şifa kaynağı olacağına işaret eder.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (1)

Mervin Turay

Rüyada tanımadığım biri tarafından kızlık zarımın yırtıldığını gördüm anlamını merak ediyorum yorumunu yaparsanız sevinirim.. bu arada ben bekarım..