Rüyada Kızla Sevişmek

Rüyada kızla sevişmek, rüyayı gören kimse bekar bir erkek ise dünya evine girmek istediğine ve hayıtlı bir kısmet aradığına işaret eder. Rüyayı gören kişi tanımadığı bir kız ile sevişiyor ise haram kazanç sağlayacağına, günaha gireceğine, dünyevi zevklere ehemmiyet göstereceğine, başını belaya sokacağına, kötü kimseler ile ahbaplık edeceğine delalettir. Rüyada nişanlısı ile seviştiğini gören kimse ise helal kazanç elde edeceğine, mutlu günlere kavuşacağına, başarılı işlere imza atacağına ve sevdiği kimse ile dünya evine gireceğine rivayet edilir.

Rüyada Yabancı Bir kız İle Sevişmek

Rüyada yabancı bir kız ile sevişmek, rüyayı gören kimsenin, günaha gireceğine, Allah yolundan uzaklaşacağına, nefsi doğrultusunda hareket edeceğine, kötü niyetli kimseler ile iş yapacağına, huzurunu kendi elleri ile bozacağına delalettir. Rüyayı gören kimse evli bir erkek ise rüya sahibinin eşini aldatacağına ve evliliklerini tehlikeye sokacağına işaret eder.

Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyada cinsel ilişkiye girmek, rüyayı gören kimse bir kadın ise ve tanımadığı bir erkek ile cinsel ilişkiye giriyor ise gerçek hayatta oldukça büyük sorunlar ile karşılaşacağına, bazı iftiralara maruz kalacağına, üzüntülü anlar geçireceğine işaret eder. Rüyayı gören kimse eşi ile cinsel ilişkiye giriyor ise çok mutlu bir haber alacağına, helal kazançlar elde edeceğine, eşine olan sevgisinin her geçen gün artacağına ve huzurlu bir ömür geçireceklerine delalettir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!