Rüyada Yüzük Çıkarmak

Rüyada yüzük çıkarmak ayrılığın simgesidir. Bu rüya sadece duygusal ilişkilerdeki ayrılık olarak düşünülmez aynı zamanda meslekteki ayrılık, işten ayrılma gibi de düşünülebilir. Rüyayı gören kişi yalnız ve bekâr ise bu durumun bir müddet daha devam edeceğine ancak sonunda hayırlı bir kişi ile evleneceğine delalet eder. Sevgilisi olan bir kişinin bu rüyayı görmesi evlenemeyeceğine sonunda ayrılığın bu ilişkiyi bulacağına tabir edilir.  Rüyada üzerinde büyük bir taş olan yüzük çıkarmak ise maddi problemlere ve zorluklara işaret eder.

Rüyada Yüzük Kaybetmek

Rüyada yüzük kaybetmek kişinin şanını ve şöhretini kaybedeceğine, ününün azalacağına tabir edilir. Rüya sahibinin hayallerinin gerçek olmayacağına, elindeki malı ve mülkü kaybedeceğine,  rüyada nakışlı yüzük kaybetmek fırsatları yeterinde değerlendiremeyeceğine, hayır sandığı bir işten sonuç olamayacağına ve bu işin şere dönüşeceğine, mühür yüzük kaybetmek ise makam ve mevki kaybetmeye elinde bulunan pozisyonun gideceğine ve zor günler geçireceğine delalet eder. Bazılarına göre ise bu rüya problemlerin ardı sıra geleceğine, zor günler geçirmeye tabir edilir.

Rüyada Yüzük Takmak

Rüyada yüzük takmak bekâr kimse için hayırlı biri ile tanışacağına ve yakın zamanda evleneceğine işaret eder. Rüyada yüzük takıp nikâh kıydığını gören kişi hayatı için yeni başlangıçlar yapar ya da büyük bir karar alarak hayatında büyük değişikler yapar. Bu durum iş hayatı, şehir değişikliği gibi büyük bir durum olabilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın