Rüyada Yüzük Almak

Rüyada yüzük almak genel olarak iyiye yorulur ve evliliğe işaret eder. Bekar kimseler için yakın zamanda yapacakları evliliğe ve nikaha yorulur, büyük bir mutluluk yaşanacağına haber verir. Evli kimseler için bu rüya kişinin ayrılma korkusu yaşadığına delalet eder. Rüya sahibinin parmağından yüzüğünü çıkardığını görmesi yakın zamanda gerçekleşecek ayrılığa ya da sıkıntılara işaret eder. Bazılarına göre bu rüya iş hayatındaki başarıları, yükselişi ve güzel işler yaparak saygınlık kazanmayı temsil eder.  Bu rüya genel olarak mutluluğa, saadete, bolluğa ve berekete yorulur.

Rüyada Yüzük Görmek

Rüyada yüzük görmek iyiye ve güzele işaret eder ve rüya sahibinin itibarının ve saygınlığının artacağına, çevresindekiler tarafından sevilip sayılan biri haline geleceğine, rüyada parlak yüzük görmek kişinin malının ve mülkünün artacağına, zengin olacağına, varlıklı biri haline geleceğine, bekar kişiler için kısa zaman içinde gerçekleşecek evliliğe, bazen de yeni bir ilişkiye başlamaya yorulur.

Rüyada Altın Yüzük Takmak

Rüyada altın yüzük takmak iyiye ve hayra yorulur. Rüya sahibinin gerçek hayatında saygın, güzelliğine düşkün ve bakımlı biri olduğuna, etrafındaki herkesin saygı duyduğu bir kişiliğe sahip olduğuna, yüzüğü gören kişinin erkek olması kişinin parasını hor kullandığına, düşünmeden harcadığına ve çok savurgan bir yapısı olduğuna delalet eder. Bu rüya erkekler için iyiye yorulmamakla beraber bekarlar için bu rüya evliliği simgeler.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın