Rüyada Yüzünü Yıkamak

Rüyada yüzünü yıkamak hayra yorulur ve rüya sahibinin hastalıklarının şifasını bulacağına, sağılığının her geçen gün iyiye gideceğine, maddi gelirini ve kazancını artıracağına, borçlarını ödeyeceğine, rahat bir nefes alacağına, endişe ve korkuların sona ereceğine, derdine deva bulacağına, her engelin çözümüne ulaşacağına, sıkıntılarının sona ereceğine, karşısına çıkacak fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine ve kimsenin sahip olmadığı olanaklara sahip olacağına delalet eder.

Rüyada Yüzünü Sabunla Yıkamak

Rüyada yüzünü sabunla yıkamak iş hayatında yaşanacak güzel gelişmelere yorulur ve rüya sahibinin çok iyi çalışmalar yapacağına, gün geçtikçe başarılarının artacağına, makam ve mevki sahibi olacağına, terfi alacağına, yönetici koltuğuna oturacağına ve işleri yoluna koyacağına işaret eder. Ayrıca bu rüya kişinin varlıklı ve zengin biri haline geleceğine, malının ve mülkünün gün geçtikçe artacağına, maddi kaynaklarını artırıp, farklı yerlere yatırımlar yapacağına ve işini katlayacağına delalet eder.

Rüyada Yüzünü Çeşmede Yıkamak

Rüyada yüzünü çeşmede yıkamak kişinin tecrübelerinden yola çıkarak kendi işini kuracağına ve artık kendi patronu olacağına, işlerini en güzel şekilde organize edeceğine ve hızlı bir şekilde ilerleyeceğine, gelirini artıracağına ve işlerini büyüteceğine işaret eder. Bazılarına göre ise rüyada yüzünü çeşmede yıkamak kişinin sıkıntı ve dertlerinin ortadan kalkacağına, refah bir hayata sahip olacağına, mutlu bir yuva kuracağına ve hayallerindeki iş yerine sahip olup, istediği yaşam standartlarına kavuşacağına, lüks içinde yaşayacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın